ओरिएन्टल चेम्बर अफ कमर्स स्पर्स इकोनोमिक भिजनको ९१औं वार्षिक साधारण सभा

IMG-20240303-WA0155

कोलकाता: ओरिएन्टल चेम्बर अफ कमर्सले ‘ओसीसी एक्सिलेन्स अवार्ड्स २०२४’को लागि गणमान्य व्यक्तिहरू, उद्योगका नेताहरू र नीति निर्माताहरूको महत्त्वपूर्ण भेला द पार्क होटल, कोलकातामा ९१औं साधारण सभा आयोजना गर्यो। आफ्नो व्यस्त कार्यक्रमको बावजुद पश्चिम बंगालका शहरी विकास तथा नगरपालिका मामिला विभागका प्रभारी मन्त्री तथा कोलकाता नगनिगमका मेयर फिरहाद हकिम उपस्थित थिए। वार्षिक साधारण सभाले पश्चिम बंगालको आर्थिक परिदृश्यलाई आकार दिने महत्त्वपूर्ण मुद्दाहरूमा छलफल गर्न मंच प्रदान गर्‍यो। ती मध्ये प्रमुख भनेको आफ्नो रणनीतिक स्थान, बलियो पूर्वाधार र सक्रिय सरकारी नीतिहरूको सदुपयोग गर्दै लगानीको आशाजनक गन्तव्यको रूपमा राज्यको उदय थियो। एमएसएमई क्षेत्रले १.३ करोड भन्दा बढी व्यक्तिहरूलाई रोजगारी दिएको छ, पश्चिम बंगाल अवसर लगानीकर्ताहरूका लागि ज्योतिको रूपमा खडा छ, १० हजार ऐकरमा २००+ औद्योगिक पार्कहरूको दाबी गरेको छ। २०२४-२५ को लागि राज्यको बजेट प्रकाश पार्दै उपस्थितहरूले गुणस्तरीय सार्वजनिक सेवा प्रदान गर्ने आफ्नो प्रतिबद्धतालाई रेखांकित गर्दै योजना र ई-गभर्नेन्समा सरकारको पहलको प्रशंसा गरे। युवा, महिला, मजदुर र बालबालिकाको सशक्तिकरण, विकास र दिगो विकास सुनिश्चित गर्नमा जोड दिइएको थियो।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *