गदर २१ वर्षपछि भिएफएक्सको साथमा

gadar-ek-prem-katha-e1686392339961

मुम्बई: २१ वर्षपछि फेरि ठूलो पर्दामा देखिएका बलिउडका बलियो अभिनेता सनी देवल र अभिनेत्री अमिषा पटेलको ब्लकबस्टर फिल्म ‘गदर–एक प्रेम कथा’ शुक्रबार ठूलो पर्दामा रिलिज भएको छ। यो चलचित्रलाई जनताको माया अर्कै तहको छ। सन्नी देवलका लागि उनका फ्यानहरूको क्रेज पनि कसैबाट लुकेको छैन। आफ्नो सकीनाको लागि लड्न पाकिस्तान जानु र ह्यान्डपम्प उखेल्ने, यी सबैलाई फेरि ठूलो पर्दामा देख्न सकिन्छ, गदर नदेखेकाहरूका लागि यो विशेष अवसर हो। गदरलाई ठूलो पर्दामा हेर्ने मौका नपाएका धेरै युवा छन्। यस्तो अवस्थामा उनी अब नयाँ भिएफएक्स र नयाँ प्रविधिका साथ गदर हेर्न लागेका छन्। यस फिल्मलाई पुनः रिलिज गर्दा, निर्माताहरूले फिल्मभर भिएफएक्स र 4K प्रयोग गरेका छन्। नयाँ सम्पादनपछि फिल्मको ट्रेलर पनि निर्माण पक्षले सेयर गरेको छ।

परिवर्तन भनेको के हो, चलचित्र समीक्षकले देखाए

एक ट्वीटमा फिल्म समीक्षक तरण आदर्शले फिल्मलाई रिलिज गर्नुअघि निर्माताहरूले गदरमा गरेका परिवर्तनहरू देखाएका छन्। जसले तपाईंलाई गुणस्तर पहिचान गर्न मद्दत गर्नेछ र सम्पादन र प्रविधिहरू मार्फत कस्तो प्रकारको प्रभावहरू सम्मिलित गरिएको छ। फिल्म समीक्षकले ट्वीट गरे, “सनी देओल – अमिषा पटेल: ‘गदर’ 4K भिजुअलमा पुनर्स्थापित गरियो, इमर्सिभ डल्बी एटमस साउन्ड… # जी स्टडियो ले कसरी #व्लक बस्टर #गदर–एक प्रेम कथालाई आश्चर्यजनक 4K गुणस्तरमा पुनर्स्थापित गऱ्यो।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *