सेन्ट-गोबेन भारतले कोलकातामा शुरु गर्यो विशेष ‘माई होम’ स्टोर

00-1-IMG-20230324-WA0081

कोलकाता: सेन्ट-गोबेनले आज कोलकातामा आफ्नो पहिलो विशेष माई होम स्टोर खोलेको घोषणा गरेको छ। यो शोरुम बसन्त ग्लेक्स शप नम्बर ३३१, तेस्रो तल्ला, मर्लिन होमल्याण्ड मल, १८बी, आशुतोष मुखर्जी रोड, भवानीपुर, कोलकाता, पश्चिम बंगाल- ७००००२० मा अवस्थित छ। सेन्ट-गोबेन दिगो प्रकाश र निर्माण समाधानहरूमा विश्व नेता हुन्, “विश्वलाई बस्नको लागि राम्रो घर बनाउन” भन्ने उद्देश्यमा केन्द्रित छन्। कोलकातामा आवासको माग सधैं उच्च रहेको छ र गृह सुधार उत्पादन र समाधानहरूको माग दिगो रूपमा बढ्दै जानेछ। यसलाई ध्यानमा राख्दै, सेन्ट-गोबेनले नुहाउने क्युबिकल, झ्याल, किचन शटर, वार्डरोब शटर, एलईडी मिरर, गिलास राइटिङ बोर्ड, जिप्रक सिलिङ्, ड्राईवाल, टाइलिङ र ग्राउटिंग समाधान, जिप्सम प्लास्टर जस्ता समग्र र नवीन समाधानहरूको दायरा विकास गरेको छ। निश्चित टिड रूफिङ शिंगल्स र नोभेलियो भित्ता कभरिङहरू, अन्य धेरै समाधानहरू बीच सेन्ट-गोबेनले यी सबै समाधानहरूलाई माई होमअन्तर्गत ल्याएका छन्, जुन पूर्ण भौतिक व्यापार मोडेल हो। माइ होमेले आफ्ना ग्राहकहरूलाई डिजाइनदेखि स्थापनासम्म समाधानहरू प्रदान गर्दछ।

५०० स्क्वायर फीट भन्दा बढी कभर, सेन्ट-गोबेनले उपभोक्ताहरूलाई उनीहरूको घरको लागि आवश्यक पर्ने फराकिलो छनौट र विभिन्न प्रकारका घर समाधानहरू प्रदान गर्दछ, सबै एउटै छानामुनि। कोलकाताको घर जग्गा बजारले पछिल्लो दुई वर्षमा बलियो वृद्धि र विकास देखाएको छ र २०२३ मा पनि यही गति जारी रहने अपेक्षा गरिएको छ। राम्रो पूर्वाधार विकास र मेट्रो लाइनहरूको कारण कनेक्टिभिटीको कारण कोलकातामा धेरै प्रमुख स्थानहरू देखा परेको छ। यसरी माई होमले आफ्ना ग्राहकहरूलाई अत्याधुनिक आन्तरिक समाधानहरूको लागि एक-स्टप शप प्रस्ताव गर्ने अवसर प्राप्त गर्दछ ताकि उनीहरूले आफ्नो भविष्यका घरहरू सबैभन्दा किफायती मूल्यहरूमा निर्माण गर्न सकून्।

सेन्ट-गोबेन इण्डिया प्रा. लिमिटेडका कार्यकारी निर्देशक हेमन्त खुरानाले भने, “हामी आज कोलकातामा हाम्रो पहिलो विशेष स्टोर खोल्ने घोषणा गर्न पाउँदा उत्साहित छौं। कोलकाता घर जग्गा लगानीको लागि रुचाइएको गन्तव्य हो र घर सुधार समाधानहरूको बढ्दो माग पूरा गर्न, हामी यस बजारमा प्रवेश गर्न पाउँदा खुशी छौंl शहरका ग्राहकहरूको समसामयिक आवश्यकताहरू पूरा गर्ने उत्पादनहरू र समाधानहरूको विस्तृत श्रृंखलाहरू प्रदान गर्नेछौं। यसले ग्राहकहरू, डिलरहरू, आर्किटेक्टहरू र निर्माणकर्ताहरूलाई एउटै छानामुनि चीजहरू र समाधानहरू फेला पार्ने अद्वितीय अवसर पनि दिन्छ। माई होम शपलाई लोकप्रिय माई होम वेबसाइटसँग एकीकृत गरेर, हामी हाम्रा ग्राहकहरूलाई फिजिटल (भौतिक + डिजिटल) अनुभव प्रदान गर्न तत्पर छौंl’

‘सेन्ट-गोबेन भारतका बिजितेस हेडले भने, ‘हामीसँग कोलकातामा एउटा अद्वितीय माई-होम स्टोर हुनेछ र हामी सहरमा पहिलो अनुभव स्टोर खोल्ने घोषणा गर्न पाउँदा उत्साहित छौंl हामी पूर्वी भारतमा हाम्रो खुद्रा उपस्थिति बढाउने र हाम्रा ग्राहकहरूको अपेक्षाहरूसँग मेल खाने समाधानहरू प्रदान गर्ने लक्ष्य राख्छौं। ग्राहकहरूले अब हाम्रो अद्वितीय उत्पादनहरू कोलकाता माई होम स्टोरहरूमा प्रयास गर्न सक्छन्। हाम्रा समाधानहरूले ग्राहकहरू र उद्योगबाट सकारात्मक प्रतिक्रिया प्राप्त गरेका छन्। हाम्रो नयाँ विन्डोज समाधान लाइन तापमान र ध्वनिक आराम र सुन्दर घर भित्री लागि व्यापक अनुकूलन प्रदान गर्दछ। मापन, निर्माण र स्थापना डिजिटल रूपमा पूर्ति प्रक्रियामा जोडिएको छl’

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *