सेन्को गोल्ड एण्ड डायमण्ड्सले गसिपद्वारा गहना संग्रह ‘पदाबोली’ शुभारम्भ

00-1-IMG-20230323-WA0185

कोलकाता: सेन्को गोल्ड एण्ड डायमण्ड्स, पूर्वी भारतको सबैभन्दा ठूलो संगठित गहना खुद्रा विक्रेता (स्टोरहरूको संख्या अनुसार) ले आफ्नो फेसन र लाइफस्टाइल ज्वेलरी उप-ब्रान्ड गसिप अन्तर्गत हस्तनिर्मित चाँदी र गैर-चाँदीका गहनाहरू ‘पदाबोली’ लन्च गर्‍यो। २३ मार्चदेखि शुरु भएको ४ दिने प्रदर्शनीमा सेन्को गोल्ड एण्ड डायमण्ड्स र बुनकरहरू बीचको अद्भूत सहकार्य, हातले बुनेका साडीको डिजाइनसँग मिल्दोजुल्दो गहनाहरू प्रदर्शन गरिएको छ। २३ मार्चदेखि २६ मार्चसम्म चल्ने यो विशेष प्रदर्शनी कोलकाताको ग्यालरी गोल्ड आर्ट सेन्टरमा आयोजना गरिएको छ। प्रदर्शनीले शहरका साडी र आभूषण प्रेमीहरूलाई मोहित पार्न र हातले बुनेका साडीहरूको जटिल डिजाइन र गहनामा यसको प्रतिबिम्ब मार्फत बङ्गालको शिल्प कौशल र कारीगरीको समृद्ध परम्पराको अनुभव गर्ने अवसर प्रदान गर्नेछ। डिजाइन र संग्रहहरू विशेष रूपमा सेन्को गोल्ड र डायमन्ड्सका प्रिय ग्राहकहरूको लागि सिर्जना गरिएको हो।

गत वर्ष, पहिलो संस्करणको ठूलो सफलता पछि, प्रदर्शनीको दोस्रो संस्करणले विशेष गसिप संग्रह प्रदर्शन गर्‍यो, जहाँ परम्परागत जम्दानी, ह्यान्डलूम र कान्था-सिलाई साडी डिजाइनहरू चाँदी र अन्य मिश्र धातुबाट बनेका गहनाहरू थिए। कारीगरहरूले विभिन्न ज्यामितीय आकारहरू र मिल्दो चराहरू, रूखहरू, पातहरू, जनावरहरूका साथ साडीहरूमा गहना डिजाइनहरूको यो अद्वितीय संग्रह सिर्जना गरेका छन्। सेन्को गोल्ड एन्ड डायमण्ड्सले यस विशेष प्रदर्शनीका लागि अनुभवी कपडा डिजाइनर तथा बुनकर मानस घोराईसँग सहकार्य गरेको छ। यस अनौठो पहल मार्फत, ब्रान्डले समसामयिक गहना डिजाइन र विशेषताहरूसँग मिलाएर पुरानो, बिर्सिएको बुनाई प्रविधिलाई पुन:जीवित गर्ने प्रयास गरेको छ।

यस अवसरमा बोल्दै सेन्को गोल्ड एन्ड डायमण्ड्सकी निर्देशक सुश्री जोयिता सेनले भनिन्, “बङ्गालका गहना र परम्परागत साडीहरूको अनौठो प्रदर्शनी ‘पदबोली’ को दोस्रो संस्करण प्रस्तुत गर्न पाउँदा हामी खुशी छौं। शहरमा हातले बनाएका गहनाहरू, मानिसहरूमाझ लुगाको पारखी छ। यस अनौठो अवधारणा मार्फत, हामी महिलाहरूलाई उनीहरूलाई आत्म-सन्तुष्टि दिने र उनीहरूलाई फरक महसुस गराउने नयाँ तरिकामा लुगा लगाउने इच्छालाई नयाँ आकार दिन चाहन्छौं। नयाँ ‘पदबोली’ संग्रह विशेष गरी पोइला वैशाख मनाउन र बङ्गालका कारीगर र बुन्नेहरूको अनुपम कौशल प्रदर्शन गर्न सिर्जना गरिएको होl’ प्रदर्शनीमा दिउँसो ३ बजेदेखि बेलुका ८ बजेसम्म ग्राहकले आफ्नो रोजाइका साडी तथा गहना खरिद गर्न सक्नेछन्। हरेक साडीसँग मिल्दो नेकलेस, झुम्का, चुराहरू पाइन्छ। मूल्य दायरा रु १००० देखि शुरु हुन्छ। ‘पदाबोली’ कलेक्शन सेन्को गोल्ड एण्ड डायमण्ड्सका सबै शोरुममा २६ मार्चदेखि उपलब्ध हुनेछ।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *