मालदा, मुर्शिदाबाद र कोलकतामा एक प्रसिद्ध बिडी कम्पनीको कारखानामा आयकरकाे छापा

IMG-20230208-WA0094.jpg

मालदा: आयकर अधिकारीहरूले कालियाचक थानाको सुल्तानगञ्ज क्षेत्रको बिडी कारखानामा अचानक छापा मारेका छन्। बुधबार दिउँसो यो घटनालाई लिएर क्षेत्रमा सनसनी फैलिएको छ। लगभग २० आयकर अधिकारीहरूको समूहले सुल्तानगञ्ज क्षेत्रको एक बिडी कारखानामा अर्धसैनिक बलको घेराबन्दीमा छापा मारेको थियो। त्यहाँ आयकर विभागका अधिकारीको कार्यालयबाट सबै कागजातहरू र सबै आवश्यक वस्तुहरूको निरीक्षण गरे। तर, यस कारबाहीका क्रममा बिडी कारखानामा काम गर्ने मजदुर र अन्य कर्मचारीको काममा कुनै बाधा नआएको स्थानीय स्रोतले जनाएको छ। आयकर विभागका अधिकारीहरू र सशस्त्र केन्द्रीय अर्धसैनिक बलहरू चारवटा गाडीमा कारखानामा पुगेका थिए। कामदारले आफ्नो व्यवसायको परिचयपत्र देखाएर कारखाना प्रवेश गर्नुपरेको थियो। यसबाहेक, आयकर अधिकारीहरूले छापा मार्दा कुनै बाहिरी व्यक्तिलाई प्रवेश गर्न दिइएन। बिडी कारखानाको गेटलाई अर्धसैनिक बलले भित्रबाट ताला लगाएको थियो। तर, आयकर विभागको कारखानामा छापा मार्ने विषयमा भने कुनै प्रतिक्रिया आएको छैन। आयकर विभागको यो कारबाहीमा सम्बन्धित बिडी कम्पनीका अधिकारीले पनि प्रतिक्रिया दिएनन्। एक स्रोतका अनुसार, आयकर अधिकारीहरूले बुधबार बिहान मालदा, मुर्शिदाबाद र कोलकताका धेरै ठाउँहरूमा प्रतिष्ठित उच्च-स्तरीय कम्पनीको बिडी कारखानाका मालिकको फ्ल्याट, गोदाम र कार्यालयमा छापा मारेका थिए।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *