दिलीप घोषलाई चुप गराउने भाइरल पत्र!

Dilip-Ghosh

कोलकाता: भाजपाका राष्ट्रिय उपाध्यक्ष दिलीप घोषलाई केन्द्रीय नेतृत्वको पत्र भाइरल भएको छ। यसलाई लिएर उनीहरुले सेन्सर गरिएको बताइएको छ। तर, न त दिलीप घोष र न राज्य नेतृत्वले पत्र प्राप्त भएको पुष्टि गरेका छन्। जसका कारण भाइरल पत्रलाई लिएर पनि प्रश्न उठिरहेको छ। यो पत्र भाजपाका राष्ट्रिय महासचिव अरुण सिंहको तर्फबाट दिलीप घोषको नाममा दिइएको छ। पत्रमा भनिएको छ, ‘पूर्व प्रदेश अध्यक्ष, विधायक र सांसदका रूपमा पार्टी कार्यकर्ताले तपाईको दिशानिर्देश चाहन्छन्। तपाईं पार्टीमा पूर्ण रूपमा प्रतिबद्ध हुनुहुन्छ, तर केही घटनाहरू छन् जब राज्यका नेताहरू र केन्द्रीय भाजपा नेताहरूले तपाईंको बयानका कारण समस्या भोग्नु परेको छ। यसबारे पटकपटक सचेत गराए पनि कुनै फाइदा भएन। तपाईंले भर्खरैका कथनहरूमा राज्यका नेताहरूको धेरै आलोचना गर्नुभएको छ। यस्ता भनाईले तपाईको अहिलेसम्मको असलता लुकाउने मात्रै होइन, पार्टीमा असन्तुष्टिको भावना पनि पैदा गर्छ जुन अस्वीकार्य छ। भारतीय जनता पार्टी (भाजपा) को केन्द्रीय नेतृत्व मिडियाका अगाडि यस्ता अभिव्यक्तिबाट गहिरो चिन्तित छ। यस्तो अवस्थामा भाजपाका राष्ट्रिय अध्यक्ष जेपी नड्डाको निर्देशनमा म तपाईंलाई मिडियाबाट टाढा रहन र कुनै पनि प्रकारको मिडियाको अगाडि आफ्नो मुख नखोल्न निर्देशन दिन्छु। तपाईले आफ्ना सहकर्मी वा अरू कसैको बारेमा मिडियाको अगाडि केही भन्नुहुन्न।’

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *