‘स्पिड गन मेसिन’बाट सवारी साधनको गति नियन्त्रण

IMG-20240710-WA0262

सिलगढी: सडकमा सवारी चलाउँदा सुरक्षासँगै गतिलाई पनि नियन्त्रण गर्नुपर्छ। अन्यथा तपाईंको चालान कटौती हुन सक्छ। वास्तवमा, वर्षाको समयमा तीव्र सडक दुर्घटना बढ्छ। त्यसैले सवारी साधनको गतिलाई नियन्त्रण गर्न सिलगढी महानगरीय पुलिसले स्पीड गन मेसिन लिएर सडकमा लिएको छ। ट्राफिक पुलिसले सिलगढीमा तीब्र गतिमा चल्ने सवारी साधनलाई ब्रेक लगाउन निरन्तर विशेष अभियान चलाइरहेको छ। सोही सिलसिलामा आज जलपाईमोड ट्राफिक गार्डले तीनबत्ती मोड फ्लाईओभर पुल नजिकै यो अभियान सञ्चालन गरेको हो। सो क्रममा ट्राफिक पुलिसले स्पीड गन मेसिन राखेर तीव्र गतिमा गुड्ने सवारी साधनलाई रोकेर चलान गरेको थियो आज करिब ३५ सवारी साधनलाई चलान गरिएको छ। जसमा निजी सवारीसाधनलाई एक हजार र ट्याक्सीका लागि दुई हजार रुपियाँको चलन जारी गरिएको थियो।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *