नक्सलबारी हिन्दी हाईस्कूलमा केन्द्रीय बलद्वारा खाली

IMG-20240705-WA0001

सिलगढी: निर्वाचनपछिको हिंसा रोक्न केन्द्रीय बलको एउटा टोली नक्सलबारीमा थियो। नक्सलबारी हिन्दी हाई स्कूलका अधिकारीहरू विद्यालयमा केन्द्रीय बलको उपस्थितिको बारेमा चिन्तित थिए। यहाँ यो समाचार प्रकाशित भएपछि केन्द्रीय सेनाले विद्यालय छोड्न थालेको छ। वास्तवमा, केन्द्रीय बलहरू गत जुन २१ देखि विद्यालयमा थिए। जसका कारण विद्यालय सञ्चालक चिन्तित भएका छन्। १८ दिन बितिसक्दा पनि केन्द्रीय बलको वैकल्पिक व्यवस्था नभएको विद्यालय प्रशासनको आरोप छ। जसबारे विद्यालयका प्रधानाध्यापकले नक्सलबारी थानामा पत्र लेखेका थिए। यो समाचार प्रकाशित भएपछि यहाँ कारबाही गरिएको हो। केन्द्रीय पुलिस कर्मचारीले बुधबार बिहानैदेखि विद्यालय छोड्न थालेका छन्। भोलिबाट ​​विद्यालय सामान्य रुपमा सञ्चालन गर्न सकिने प्रधानाध्यापकले बताए।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *