सिलगढी-जलपाईगुडी राष्ट्रिय राजमार्गमा दुईवटा गाडी एकआपसमा ठोक्किए

accident-1

फुलबारी: दुई सवारीसाधन एकआपसमा ठोक्किँदा सामान बोकेको ट्रेलर सडक छेउमा पल्टिएको घटना बुधबार बिहान ४ बजेतिर सिलगढी-जलपाईगुडी राष्ट्रिय राजमार्गको ज्योतियाकाली मोडमा भएको हो। यस घटनामा कुनै हताहतीको खबर छैन। प्लाइवुडले भरिएको ट्रेलर उत्तर प्रदेशको लखिमपुरबाट असमतर्फ गइरहेको बताइएको छ। त्यसपछि ज्योतियाकाली नजिकै विपरीत दिशाबाट आउँदै गरेको गाडीसँग ट्रेलर ठोक्किएको हो। सो घटनामा प्लाइवुडले भरिएको ट्रेलर सडकको छेउमा पल्टिएको थियो। ट्रेलरमा चालकसहित तीन जना सवार थिए। घटनाबाट सबैजना जोगिए। सडकको दयनीय अवस्थाका कारण सवारीसाधन निरन्तर दुर्घटना हुने गरेको स्थानीयको गुनासो छ।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *