मध्यरातसम्म डीजे बनाएको विरोधमा शिक्षकमाथि कुटपिट

1000579021.jpg

सिलगढी: मध्यरातसम्म डीजे बजाएको विरोध गरेको भन्दै सिलगढीमा एक विद्यालय शिक्षकलाई कुटपिट गरिएको घटना सिलगढीको वार्ड नम्बर ३६ अन्तर्गत पञ्चानन कालोनी क्षेत्रको हो। बुधबार राति १२.३० भए पनि उक्त क्षेत्रको एक घरमा डीजे बजिरहेको बताइएको छ। त्यसपछि अभिजित सरकार नाम गरेका उक्त विद्यालयका शिक्षक त्यही घरमा गएर डीजे बन्द गर्न भने। शिक्षकलाई कुटपिट गरेको आरोप छ। केहीले शिक्षकलाई बाटोमा लगेर कुटपिट गरेका थिए। यति मात्र होइन मोबाइल पनि फुटेको छ। शिक्षकको चिच्याएको सुनेर नजिकका मानिसहरू आएर उनलाई बचाए। गम्भीर घाइते विद्यालय शिक्षकलाई पछि सिलगढी जिल्ला अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो। यस सम्बन्धमा असिघर थानामा लिखित उजुरी परेको छ।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *