अपोलो मल्टिस्पेशालिटी अस्पतालले अत्याधुनिक सुविधाहरू अनावरण गर्‍यो: जीनोमिक्स संस्थान

IMG-20240229-WA0198

कोलकाता: अपोलो मल्टिस्पेशालिटी हस्पिटल कोलकाताले नवाचार र बिरामी-केन्द्रित हेरचाहको लागि आफ्नो प्रतिबद्धताको लागि प्रख्यात गर्वका साथ आफ्नो नवीनतम सुविधा एपोलो जेनोमिक्स इन्स्टिच्युट (एजीआई) शुरु गरेको छ। यो महत्वपूर्ण माइलस्टोनले आनुवंशिक स्वास्थ्य हेरचाह र व्यक्तिगत चिकित्सालाई अगाडि बढाउन अपोलोको निरन्तर समर्पणको प्रतीक मानिएको छ। शुरुमा मुम्बई, दिल्ली, हैदरावाद र चेन्नईमा स्थापना भएको अपोलो जेनोमिक्स इन्स्टिच्युटले अब कोलकातासम्म आफ्नो पहुँच विस्तार गरेको छ। यसले यस क्षेत्रमा आनुवंशिक विकारहरूको बढ्दो व्यापकता र रोगको प्रारम्भिक पहिचान र रोकथामको आवश्यकतालाई सम्बोधन गर्ने लक्ष्य राखेको छ। यसको कोलकाता शाखाको उद्घाटनमा डा. अनुपम सिब्बल, समूह मेडिकल निर्देशक, अपोलो अस्पताल समूह सहित प्रख्यात वक्ताहरू उपस्थित थिए। डा महेश कुमार गोयन्का, ग्यास्ट्रोसाइन्सेस र चिकित्सा शिक्षा निर्देशक; र डा. रोहित भोजराज, चिल्ड्रेन्स, ए जेनोमिक्स र क्लिनिकल अपरेसनका उपाध्यक्ष साथै राणा दासगुप्ता, सीईओ-पूर्वी क्षेत्र, अपोलो अस्पताल समूहको उपस्थिति थियोl डा. सुरिंदर सिंह भाटिया, निर्देशक चिकित्सा सेवा पूर्वी क्षेत्र र डा. शाश्वती मुखोपाध्याय, अपोलो मल्टिस्पेशलिटी अस्पताल, कोलकाताका परामर्शदाता क्लिनिकल जेनेटिकिस्ट कार्यक्रममा जीनोमिक औषधिमा नयाँ युगको शुरुवात गर्दै प्रतीकात्मक दीप प्रज्वलन समारोह पनि समावेश थियो।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *