सीआईआईद्वारा आयोजित कार्यक्रम ‘पश्चिम बंगाल: नेतृत्व गर्न तयार’

pic3

कोलकाता: दीपंकर भट्टाचार्य, निर्देशक र प्रमुख, पश्चिम बंगाल राज्य कार्यालय, सीआईआईI, शिव सिद्धान्त कौल, अध्यक्ष, सीआईआईI पूर्वी क्षेत्र, डा. शशी पन्जा, मन्त्री, उद्योग, वाणिज्य, उद्यम विभाग, महिला तथा बालबालिका विकास अनि समाज कल्याण, पश्चिम बंगाल सरकार, सुश्री सुचरिता बसु, अध्यक्ष, सीआईआई पश्चिम बंगाल राज्य परिषद, सुश्री रोशनी सेन,आईएएस, अतिरिक्त मुख्य सचिव, पर्यावरण र मत्स्यपालन र अध्यक्ष तथा प्रबन्ध निर्देशक, पश्चिम बंगाल औद्योगिक विकास निगम लिमिटेड, सञ्जय बुधिया, अध्यक्ष, राष्ट्रिय, निर्यात र आयात समिति तथा प्रबन्ध निर्देशक, प्याटन इन्टरनेशनल लिमिटेड अनि सन्दीप कुमार, उपाध्यक्ष, सीआईआई,  पश्चिम बंगाल राज्य परिषद सम्मेलनमा ‘पश्चिम बंगाल: नेतृत्व गर्न तयार’ चार्टिङ ग्रोथ ट्र्याजेक्टोरी: इमेज, नवीनता, पूर्वाधार, लगानी-सीआईआईद्वारा आयोजित समावेशीता कार्यक्रम- (तस्वीर देब्रेदेखि दाहिने)   

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *