सूर्य रोशनीद्वारा अत्याधुनिक घरेलु उपकरणहरूको दायराको साथ उपभोक्ता टिकाऊ वस्तुहरूको धारणामा परिवर्तन

Surya-Product-bunch-A

कोलकाता: विगत ५० वर्षदेखि व्यवसायमा संलग्न सूर्य रोशनी, लाइट, फ्यान, इलेक्ट्रिक वाटर हिटर, घरेलु उपकरण, स्टिल पाइप र पीभीसी पाइप उद्योगमा भारतको सबैभन्दा प्रसिद्ध र भरपर्दो ब्रान्डहरू मध्ये एक हो। सूर्य भारतमा ब्रान्डेड प्रकाश उत्पादनहरूको सबैभन्दा ठूलो निर्माता हो जसले यसको उद्योगमा बढ्दै र बेन्चमार्क सेट गर्दछ। सूर्यले देशभरका बजारहरूसँग जडान गरी आफ्ना उपकरणहरू र बीईई रेटेड सिलिङ् फ्यानहरूको नयाँ शृङ्खला लन्च गरेर उपभोक्ता टिकाउ बजारमा फेरि एकपटक नयाँ परिप्रेक्ष्य ल्याउने तयारी गरेको छ। यी फ्यानहरू दक्षता र सौन्दर्यको नयाँ उदाहरण हुन्: सूर्यले आजका ग्राहकहरूको उच्च प्राथमिकतालाई प्रतिक्रिया दिँदै,  बीईई स्टार लेबलका साथ नयाँ छत फ्यानहरू लन्च गर्दछ जसले घरको सौन्दर्य मात्र बढाउँदैन, तर प्रति फ्यान वर्ष पछि पैसाको मूल्य पनि प्रदान गर्दछ। वर्ष। साथै १०००-१८०० रुपियाँ बचत:

५ स्टार पेटल सी फ्यान: पहिलो पटक प्रस्तुत गरिएको, यो ५-तारे बीईई रेटेड फ्यान एक अभिनव इन्डक्सन मोटरले सुसज्जित छ। यसले जहाँ भए पनि मन जित्छ र ३४डब्ल्यु पावर मात्र खपत गर्छ। यसको आकर्षक डिजाइन, चौडा ब्लेड र प्रिमियम मेटालिक पेन्टले घरको भित्री भागमा आकर्षण थप्नेछ।

ज्वेएल बीएलडीसी फ्यानहरू: डेकोरेटिभ फ्यान कोटीमा नयाँ प्रस्ताव, यो ५-तारे बीएलडीसी फ्यानले ३० वाट मात्र पावर खपत गर्छ। फराकिलो ब्लेड भएका यी अद्वितीय फ्यानहरूले हरेक कुनामा हावा पुर्‍याउँछन्।

रोयल एनएस५ लीफ पेडेस्टल फ्यान: यो फ्यान, जुन उत्कृष्ट डिजाइनको साथ कार्य गर्दछ, विशेष गरी तिनीहरूका लागि डिजाइन गरिएको हो जो आवाज बिना कडा हावा चाहन्छन्। यो पेडेस्टल फ्यानमा सामान्य गतिको साथ ५ ब्लेडहरू छन्। ५० वाट मात्रको यो फ्यान १३५० आरएमपीको उच्च गतिमा चल्छ।

आधुनिक जीवनशैलीका लागि अभिनव उपकरणहरू:

क्युबिक्स वाटर हिटर: यो नयाँ-युगको ५-स्टार बीईई रेटेड वाटर हिटरका विशेष विशेषताहरू आयताकार डिजाइन, व्हर्ल फ्लो टेक्नोलोजी र पावर बचत हुन्। यो विशेष गरी कडा पानी र अग्लो भवनहरूको लागि उत्कृष्ट हीटर हो र यसले बिजुलीको बिलहरू पनि घटाउँछ।

इन्फ्रा रेड- इन्डक्सन कुकटप: सूर्यको इन्डक्सन कुकटप प्रविधि, प्रयोगमा सहजता र पावर बचतलाई ध्यानमा राखेर डिजाइन गरिएको छ, त्यसैले यसले अभूतपूर्व खाना पकाउने अनुभव प्रदान गर्नेछ। नयाँ अफरले इन्फ्रा रेड गोल्ड कुकटपको विद्यमान दायराभन्दा बढी विश्वसनीयता र छिटो कार्यसम्पादन गर्ने प्रतिज्ञा गरेको छ।

यस अवसरमा बोल्दै सूर्य रोशनीको लाइटिङ एण्ड कन्ज्युमर ड्युरेबल्सका सीईओ जितेन्द्र अग्रवालले भने, ‘म सूर्यको असाधारण टोलीको ठूलो प्रशंसक भएको छु। टोलीको अथक प्रयास, लगनशीलता र नवप्रवर्तनका कारण हामी ग्राहकको रोजाइअनुसारका विभिन्न उपकरणहरू उपलब्ध गराउन सफल भएका छौंl’ उनले सूर्य क्वालिटीले नयाँ आवश्यकताहरू पूरा गर्न आफ्ना उत्पादनहरूमा निरन्तर सुधार गर्दै आएको दोहोर्‍याए। यसले विश्वसनीयता र प्रविधि जस्ता आधारभूत पक्षहरूलाई ध्यानमा राखी नयाँ उत्पादनहरू प्रस्तुत गर्न जारी राख्नेछ।

अस्वीकरण: ‘प्रतिदिन १६ घण्टाको प्रयोग र मेट्रो बिजुली दरको साथl

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *