उक्त व्यक्तिले आफ्नो झोलामा लुकाएर ५६ लाख नगद बोकेर जाँदा…

Cash-.1

कोलकाता: पोष्ट थाना अन्तर्गत बडतल्ला स्ट्रीटमा पुलिसले ५६ लाख रुपियाँ नगदसहित एक व्यक्तिलाई पक्राउ गरेको छ। आरोपीको नाम अमन सिद्दिकी (४०) हो। उनी बल्लीगन्ज प्लेस क्षेत्रका बासिन्दा हुन्। उनको साथबाट बरामद गरिएका सबै नोट ५ सयका छन्। जानकारी अनुसार सोमबार साँझ ४ः३० बजे पप्पी पुलिस थानाका अधिकारीहरू उक्त क्षेत्रमा गस्ती गरिरहेका थिए। यसै क्रममा बडतल्ला सडकमा एक व्यक्तिलाई शंकास्पद अवस्थामा झोला बोकेको देखेपछि पुलिस टोलीले रोकेको थियो। उनको झोलामा खोजी गर्दा ५६ लाख रुपियाँ भेटियो।

बैंकमा पैसा जम्मा गर्दा पुलिसलाई शंका लागेको छ

स्रोतका अनुसार आरोपीले पुलिसलाई यति धेरै पैसा लिएर बैंकमा जम्मा गर्न लागेको बताए। तर उनी पक्राउ पर्दासम्म बैंक बन्द भइसकेको छ। यस्तो अवस्थामा पुलिसले उनीमाथि शंका गर्न थाल्यो। अभियुक्तले पुलिस समक्ष कुनै कागजपत्र पेश गर्न सकेनन्। त्यसपछि मात्र पुलिसले रकम बरामद गरी आरोपीलाई पक्राउ गरेको थियो। हाल पुलिसले आरोपीलाई सोधपुछ गरी घटनाको अनुसन्धान गरिरहेको छ।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *