उत्तर बंगाल विकास विभागले सिलगढी नगरपालिका क्षेत्रका धेरै विकास कार्यहरूमा सहयोग गर्नेछ

4ccb287e-98f3-4eb2-87c8-07070f2f373c

सिलगढी: उत्तर बंगाल विकास विभागले सिलगढी नगरनिगम क्षेत्रमा धेरै विकास कार्यहरूमा सहयोग गर्नेछ। मंगलबार सिलगढीका मेयर गौतम देवले उत्तरकन्यामा उत्तर बंगाल विकास विभागका मन्त्री उदयन गुहरसँग भेट गरे। बैठकमा मेयरले मन्त्रीसमक्ष नगरका विभिन्न विकासका कामको प्रस्ताव पेश गरेका थिए। उत्तर बङ्गाल विकास विभागले करिब २० करोड रुपियाँ विनियोजन गर्ने, जसबाट सहरमा सडक विकासलगायतका धेरै काम गरिने बताइएको छ। वार्ड नम्बर ३४ मा पुल निर्माण गरिने भएको छ। यसअघि मेयरले उत्तर बङ्गाल विकास मन्त्रीलाई रकम विनियोजनका लागि निवेदन दिएका थिए र सोही अनुसार केही कामको प्रस्ताव गरिएको थियो। ती सबै कार्यहरू आज फेरि छलफल गरियो। मन्त्री उदयन गढले सम्पूर्ण कर्पोरेशन क्षेत्रमा रकम विनियोजन गर्ने, त्यसैगरी उत्तर बङ्गालमा सडक निर्माण र नयाँ पुल निर्माणको काम उत्तर बङ्गाल विकास विभागले गर्ने बताए। यससँगै विभिन्न ग्रामीण क्षेत्रमा सौर्य बत्ती जडान भइरहेका छन्।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *