छोराको झुटो मृत्यु बताएर विमाबाट ९० लाख हड्पने बाबु

Insurance-Fraud-copy

लखनऊ: अहमदाबाद पुलिसले पक्रिएका दनकौरको परसौल गाउँका अनिल मलिकको मृत्युको नाटक उनका परिवारका सदस्यहरूले खुलासा गरेका छन्। अनिलका बाबु विजयपाल र अन्य दाजुभाइबीच करिब एक वर्षदेखि जग्गा विवाद चलिरहेको छ। यसबाट आक्रोशित अनिलका काका धरमपालले ६ महिनाअघि गौतम बुद्धनगरका पुलिस आयुक्तमा उनी जिउँदै रहेको भन्दै उजुरी दिएका थिए, तर पुलिसले उक्त कुरालाई छोडेको थियो। नोएडा पुलिसले घटनामा कारबाही नगरेपछि धर्मपालले अहमदाबाद क्राइम ब्रान्चलाई अनिल जीवित रहेको जानकारी दिए। त्यहाँ पुलिसले अनुसन्धान गर्दा अनिलका मास्टरमाइन्ड बाबु विजयपालले २० वर्षीय छोरा अनिलको मृत्यु लाखौंको नाममा नक्कली गरेको पत्ता लाग्यो। पुलिसले अहिले बाबु र भाइलाई पक्राउ गर्ने प्रयास गरिरहेको छ। ३१ जुलाई २००६ मा अनिल मलिक, उनका बुबा र भाइ मिलेर एक अपाङ्गता भएका व्यक्तिलाई कारमा चढाएर अहमदाबादमा लगेर जलाएका थिए। परसौल गाउँमा पनि अनिलको गाडीमा जलेर मृत्यु भएको खबर आएको थियो। पोष्टमार्टमपछि बुबाले अपाङ्ग भिखारीको शव गाउँ नलागेर गाजियाबादको शवदाह गृहमा नै दाहसंस्कार गरे। गाउँका मानिसहरूले शव चिन्ने हो कि भनी डराएका थिए।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *