अल्टिग्रीन कोलकाताले शुरु गर्यो नयाँ EVTez

IMG-20230921-WA0269

कोलकाता: भारतको अग्रणी व्यावसायिक विद्युतीय सवारीसाधन निर्माता अल्टिग्रीनले आज कोलकाताको प्रेस क्लबमा आयोजित एक कार्यक्रममा आफ्नो सबै नयाँ neEVTez (एनईभीटीईजेड) विश्वको सबैभन्दा छिटो चार्ज हुने ३-ह्वीलर सार्वजनिक गरेको प्रेस विज्ञप्तिमा जानकारी दिएको छl अल्टिग्रीनको neEVTez मा थ्री-इन-वान कनेक्टर रहेको छ। प्रेस विज्ञप्तिका अनुसार, ‘यसले प्रयोगकर्तालाई सामान्य, छिटो र सुपरफास्ट चार्जिङ विकल्पहरू मध्येबाट छनोट गर्न दिन्छ। NeEVTez लाई पम्पमा पूर्ण चार्ज गर्नको लागि १५ मिनेट, भारत डीसी००१ चार्जिङ स्टेशनमा १ घण्टासम्म, वा २२०भी/१६ए मार्फत सामान्य चार्जिङको लागि ३.५ घण्टा आवश्यक हुन्छ। नियमित पावर सकेट, र यो ५-वर्ष मानक वारेन्टीको साथ आउँछl’

कोलकातामा अल्टिग्रीनको neEVTez को आधिकारिक शुरुवातले कार्गो एग्रीगेटर, प्लेटिनम ट्रकिङलाई २० वटा neEVTez सवारीसाधनहरूको डेलिभरीको लागि प्लेटफर्म प्रदान गरेको विज्ञप्तिमा बताइएको छl कम्पनीले अन्तिम माइल डेलिभरीका लागि सवारीसाधनहरूलाई अमाजोन फ्रेशमा जडान गर्ने योजना बनाएको छ। कार्यक्रममा अल्टिग्रीनका सेल्स, सर्भिस एण्ड मार्केटिङका ​​निर्देशक देवाशिष मित्र र प्लेटिनम ट्रकिङका प्रबन्ध साझेदार ऋषभलगायतको उपस्थितिमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो। यस अवसरमा अल्टिग्रीनका सेल्स, सर्भिस एण्ड मार्केटिङका ​​निर्देशक देवाशिष मित्रले भने, ‘विद्युतीकरण र सञ्चालनमा सहजताका साथ बहुसंक्रमणहरू उपलब्ध गराउँदै अन्तिम माइल क्षेत्र द्रुत गतिमा बढिरहेको छ। यो आवश्यकताका लागि अल्टिग्रीन इभिटेज सबैभन्दा उपयुक्त छ किनभने यसले कम शुल्क लिन्छ। लजिस्टिक कम्पनीहरूले सहरका धेरै स्थानहरूमा सञ्चालन भइरहेको फ्लीटलाई अप्टिमाइज गर्न आफ्नो फ्लीटलाई विद्युतीकरण गरिरहेका छन्l’

यस अवसरमा आफ्नो विचार साझा गर्दै, प्लैटिनम ट्रकिङका प्रबन्ध साझेदार ऋषभले भने, ‘हाम्रो कार्गो फ्लीटमा नयाँ ईभीहरू प्रस्तुत गर्न अल्टिग्रीनसँग साझेदारी गर्न पाउँदा हामी अत्यन्तै खुशी छौं। ईभीएस प्रयोग गरेर, परिचालन दक्षता सुधार गर्दै उत्सर्जन कम गर्न सकिन्छ, फलस्वरूप हरियाली शहरहरू बन्ने समय होl’ एक्सपोनेन्टद्वारा सञ्चालित अल्ट्राग्रीन एनईईभीले अन्तिम-माइल डेलिभरी एग्रीगेटरहरूको ईभी फ्लीटहरूका लागि द्रुत डीसी००१ नेटवर्कमा १ घण्टा र ईपपममा १५ मिनेट पूर्ण चार्जिङ प्रदान गरेर दक्षता र परिचालन समस्याहरू समाधान गर्दछ, जुन उद्योगको औसतको विपरीत रहेको विज्ञप्तिमा बताइएको छ। विज्ञप्तिका अनुसार सवारीसाधन र ब्याट्री १००% फास्ट चार्जिङको साथ ३०००-साइकल लाइफ वारेन्टीसँग आउँछ, जबकि उद्योगको औसत १००० साइकल लाइफ छ।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *