जुपिटर वैगन लिमिटेडद्वारा वित्त वर्ष २४ त्रैमासिक १ मा बलियो आय रिपोर्ट

00-1-Jupitar

कोलकाता: जुपिटर वैगन लिमिटेड (पहिले कमर्शियल इन्जिनियर्स एण्ड बडी बिल्डर्स कम्पनी लिमिटेड (सीईबीबीसीओ) भनेर चिनिन्थ्यो), रेल, सडक र समुद्री यातायातलाई कभर गर्ने व्यापक गतिशीलता समाधानहरू प्रदान गर्ने कम्पनीले पहिलो पटक आफ्नो वित्तीय परिणामहरू ३० जून २०२३ मा समाप्त भएको त्रैमासिक घोषणा गरेको छ। परिणामहरूमा टिप्पणी गर्दै,  विवेक लोहिया, प्रबन्ध निर्देशक, जुपिटर वागन्स लिमिटेडले भने, ‘हामी वित्त वर्ष २४ लाई पहिलो त्रैमासिकमा धेरै रोमाञ्चक विकासहरूका साथ बलियो नोटमा शुरु गर्न पाउँदा खुशी छौं। कम्पनीको व्यापार प्रसारण बलियो रह्यो, हामीले रू. ७५,३१९ लाख, अघिल्लो वर्षको तुलनामा १५५% वृद्धि दर्ता गरेको छl ईबीआईटीडीए रु. ९,९५६ लाख, वार्षिक रूपमा २१७% को वृद्धि दर्ता गर्दै सुधारिएको उत्पादन मिश्रण र मूल्य अभिवृद्धि उत्पादनहरूको परिचयको कारणले, हामीले १३.२% को ईबीआईटीडीए मार्जिन रिपोर्ट गर्‍यौंl २६० बीपीएस वार्षिक विस्तार दर्ता गर्दै र हाम्रो उद्योगको अग्रणी मार्जिनलाई अझ बढाउँदै साथै कर पछिको नाफा रू. ६,३६० लाख, वार्षिक ३७४% माथि रहेको छl’

उनले अझ भने, ‘त्रैमासिक अवधिमा बलियो वित्तीय कार्य सम्पादनलाई हेर्दा, हामी स्टोन इण्डियाको लागि हाम्रो बोलीले एनसीएलटी स्वीकृति प्राप्त गरेको कुरा साझा गर्न पाउँदा खुशी छौं। हामीले हाम्रो समूहमा यो संस्था थप्दा धेरै समानताहरू देख्छौं र छिट्टै परिचालन प्रसारणहरू पुनर्स्थापित गर्ने प्रयास गर्नेछौं। हामीले आरआईटीईएस लिमिटेडसँगको हाम्रो दीर्घकालीन एमओयू पछि जिम्बाब्वे र मोजाम्बिकमा ग्लोबल टेन्डरहरूमा भाग लियौं। हामीले वेल्डेबल सीएमएस क्रसिङको लागि हाम्रो पहिलो अर्डर प्राप्त गरेका छौं, र चाँडै उत्पादन शुरु गर्न तत्पर छौं। हामीले यो त्रैमासिकमा ब्रेक डिस्क एसेम्बलीहरूको डेलिभरी शुरु गर्यौं र यी उत्पादनहरूको लागि बलियो वृद्धि देख्छौंl कन्टेनर व्यापारले विशेष उत्पादनहरूमा उच्च चासो देखिरहेको छ, र हामी व्यापार प्रदर्शनलाई थप स्तरवृद्धि गर्न प्रमुख अन्तर्राष्ट्रिय ग्राहकहरूसँग मिलेर काम गरिरहेका छौं। ब्रेकिङ सिस्टम र ईएलसीभीको आगामी व्यापार लाइनहरूमा पनि प्रगति गरिएको छ। समग्र दृष्टिकोण सकारात्मक रहन्छ, र कम्पनीको मुख्य फोकस सबै सरोकारवालाहरूको लागि दिगोपन सिर्जना गर्नमा छl’

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *