कार्स२४ (CARS24)ले बेंगलुरुमा खोल्यो पहिलो इन्जिनियरिङ

00-1-Cars24-Infographic

आर एण्ड डी केन्द्र खोल्यो सेकेन्ड ह्यान्ड कार बजारमा नयाँ परिवर्तन ल्याउने

बेंगलुरु: कार्स२४ (CARS24), पूर्व-स्वामित्व भएका कारहरूको लागि भारतको सबैभन्दा ठूलो अटो-टेक कम्पनी, बेंगलुरुमा आफ्नो पहिलो इन्जिनियरिङ रिसर्च एण्ड डेभलपमेन्ट सेन्टर (आर एण्ड सेन्टर) को शुरुवातसँगै पूर्व-स्वामित्व भएको कार बजारमा नवप्रवर्तन र वृद्धिको नेतृत्व गर्दछ। ठूलो कदम चालिएको छ। कम्पनीको नयाँ केन्द्रले सेकेन्ड-ह्यान्ड कारहरूको निरीक्षण, नवीकरण र मरम्मततका लागि अत्याधुनिक समाधानहरूको विकासमा ध्यान केन्द्रित गर्नेछ। प्रमुख इन्जिनियरिङ अधिकारी मारुत सिंह र उपाध्यक्ष अनमोल सिंहको नेतृत्वमा विशेषज्ञ र अत्याधुनिक प्रविधिको टोलीसँग केन्द्रले देशभरबाट इन्जिनियर र विशेषज्ञहरू भर्ती गर्नेछ। केन्द्रले प्रयोग गरेको एआई-संचालित एल्गोरिदमले प्रत्येक गाडीको मूल्य सही छ भनी सुनिश्चित गर्नेछ। यो घोषणासँगै, कार्स२४ (CARS24) बजारमा आफ्नो नेतृत्वको स्थिति कायम राख्दै सम्पूर्ण उद्योगको स्तर बढाउन र ग्राहकहरूलाई सन्तोषजनक सेवाहरू प्रदान गर्न तयार छ।

एसएसआर लेआउट, बैंगलोरमा अवस्थित, यो आर एण्ड डी केन्द्र कार्स२४ (CARS24)को विकास योजनाहरूमा एक महत्वपूर्ण कोसेढुङ्गा हो, किनकि कम्पनीले देशभरि सेकेन्ड-ह्यान्ड कार बजारमा आविष्कार गर्न जारी राखेको छ। वाहन निरीक्षण र मूल्यह्रासका लागि अत्याधुनिक प्राविधिक समाधानहरू विकास गर्नुका साथै केन्द्रले सेकेन्ड ह्यान्ड सवारीसाधन बिक्री र बजार प्रवृत्तिसँग सम्बन्धित डाटा विश्लेषण गर्नेछ। यसको आधारमा, यसले भविष्यमा सवारी साधनको माग र वृद्धिका अवसरहरूको भविष्यवाणी गर्न र तदनुसार मूल्यहरू अनुकूलन गर्न तथ्याङ्कीय मोडेलहरू र मेसिन लर्निङ एल्गोरिदमहरू प्रदान गर्नेछ। लन्चमा बोल्दै कार्स२४ (CARS24)का प्रमुख इन्जिनियरिङ अधिकारी मारुत सिंह, प्रमुख प्राविधिक अधिकारीले भने, ‘हाम्रो बेंगलुरुमा रहेको आर एन्ड डी सेन्टरले हाम्रा ग्राहकहरूलाई सन्तोषजनक सेवाहरू प्रदान गर्दै नवप्रवर्तनप्रति हाम्रो प्रतिबद्धतालाई पुन: पुष्टि गर्दछ। सेकेन्ड ह्यान्ड कारहरूको बजार निरन्तर विकसित भइरहेको छ, हामी विश्वस्त छौं,  हाम्रो केन्द्रले आधुनिक प्रविधिहरूका साथ उद्योगको परिवर्तनशील आवश्यकताहरू पूरा गर्न सक्षम हुनेछ। आफ्नो अत्याधुनिक प्रविधि र विशेषज्ञताको साथ, केन्द्रले घरेलु र अन्तर्राष्ट्रिय बजारको भविष्यको वृद्धिमा महत्त्वपूर्ण भूमिका खेल्नेछ र कम्पनीको नाफामा योगदान गर्नेछl’

वर्षौंदेखि, कार्स२४ (CARS24) सेकेन्ड ह्यान्ड कारहरूको खरिद र बिक्रीको लागि भारतको सबैभन्दा विश्वसनीय ब्रान्ड भएको छ। कम्पनीले २०२२ मा २४ नयाँ शहरमा विस्तार गरेको छ र अहिले देशभरका १०० भन्दा बढी शहरहरूमा बलियो उपस्थिति रहेको छ। यसरी, नयाँ आर एण्ड डी केन्द्रको स्थापना कार्स२४ (CARS24)को विस्तार योजनाहरूमा अर्को महत्त्वपूर्ण कदम हो, जसले उद्योगका उत्कृष्ट स्रोतहरूलाई एकै प्लेटफर्ममा ल्याएर ब्रान्डको नवप्रवर्तन क्षमता अभिवृद्धि गर्न उत्कृष्ट प्रणाली सिर्जना गर्नेछ।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *