कोलकातामा उत्कृष्ट स्वाद प्रस्तुत गर्दै द ग्यारेज किचन (टीजीके)

00-1-IMG-20230523-WA0096

कोलकाता: तीन गतिशील उद्यमीहरू, राजवर्धन सिंह, सिद्धार्थ शर्मा र डेनिस दास, क्लाउड किचेन, द ग्यारेज किचन (टीजीके) को दिमागको उपजले कोलकाता शहरको मुटुमा आफ्नो पखेटा फैलाएको छ। किचन ४३ ए, टोलीगञ्ज सर्कुलर रोड, महेन्द्र टावरबाट सञ्चालन हुन्छ। ब्रान्डले भारतीय, एसियाली र तन्दूर व्यञ्जनहरू प्रस्तुत गर्ने मनोरञ्जनयोग्य मेनुहरूको विशाल एर्रे प्रदान गर्दछ… प्रत्येक स्वाद अनुरूप विकल्पहरू सहित, टीजीकेले पहिले कहिल्यै जस्तो स्वाद र सुगन्ध अनुभव गर्न सक्षम बनाउँछl ब्रान्डले स्विगी, जोमाटो र प्रत्यक्ष डेलिभरी मार्फत ताजा, स्वच्छ र स्वादिष्ट भोजन प्रदान गर्दछ।

टीजीकेमा अद्वितीय खाना मेनु शहरको पाक उत्साही माझ ध्यान खिच्नका लागि डिजाइन गरिएको छ। मुख्यतया गुणस्तरीय खाना र तुरुन्त डेलिभरीमा ध्यान केन्द्रित गर्दै, तिनीहरूले सुनिश्चित गर्छन्, अर्डर गरिएको खाना सबैको स्वादको लागि रमाईलो छ र समयमै डेलिभर हुन्छ। तिनीहरू उत्कृष्ट र ताजा सामग्रीहरू प्रयोग गर्छन् जसले स्वाद कोशिकाहरूलाई लामो समयको थकाई दिन पछि उत्कृष्ट लागत-प्रभावी मूल्यमा उपचार दिन्छ।

विस्तृत मेनुमा सूप र सलाद, एपेटाइजर, मुख्य पाठ्यक्रमहरू, स्वादिष्ट कचौराहरूसम्म विभिन्न प्रकारका खाद्य वस्तुहरू छन्। ‘चिकन विङ्स अफ फायर’, ‘फिश रेड पिपर’, ‘शबनामी मशरूम’, ‘जाभाज बेबीकोर्न ब्रोकोली एण्ड वाटर चेस्टनट विथ सम्बल ओलेक’, ‘मटन रेजाला’, ‘चीज अंगुरी’, ‘नासी गोरेङ’ मेनुका मुख्य आकर्षण हुन्। ‘मालाबार ससमा टोफु’ र अन्य धेरै उपलब्ध छन्। निर्देशकहरू- राजवर्धन, सिद्धार्थ र डेनिसका अनुसार, ‘हामीले शहरमा भारतीय, एसियाली र तंदूर व्यञ्जनहरूमा बहुमुखी प्रतिभाको कमी देख्यौं। मानिसहरू त्यस्ता परिकारहरूको स्वाद लिनको लागि मात्र राम्रो भोजन रेस्टुरेन्टहरूमा जान सक्छन्। टीजीकेले ती सबैलाई पुग्ने लक्ष्य राखेको छ। आफ्नो खल्तीमा प्वाल नपरिकन विदेशी खानाको स्वाद लिन चाहने मानिसहरूका लागि। हामीसँग पाँच तारे होटेलहरूबाट तालिम लिएका शेफहरू छन् र कोही कोलकातालाई उनीहरूको सोफाको नजिक ल्याउन मध्य पूर्वी देशहरूबाट पनि प्रेरित छन्l’

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *