म्याटरद्वारा आफ्नो पहिलो गियरयुक्त ईभी मोटरबाइक ऐरा (AERA) को नयाँ मोडल र मूल्य घोषणा

00-1-Photo-1

कोलकाता: इनोभेसनको नेतृत्वमा टेक स्टार्ट-अप, म्याटरले आफ्नो बहुप्रतीक्षित मोटरसाइकललाई एईआरए (ऐरा) नाम दिएको छ, जसको अर्थ ‘परिवर्तनको हावा’ हो। म्याटरले प्राविधिक नवाचार मात्र होइन, दिगो भविष्यमा विद्युतीय सवारीसाधन (ईभी) मा पनि क्रान्तिकारी परिवर्तन गर्ने लक्ष्य राखेको छ। म्याटर ऐरा भेरियन्टमा ऐरा ४०००, ऐरा ५०००, ऐरा ५०००+ र ऐरा ६०००+ पर्छन्। ऐरा ५००० को लागि पूर्व दर्ता मूल्य १,४३,९९९ र ऐरा ५०००+ को लागि १,५३,९९९ हुनेछ। यो पूर्व-दर्ता मूल्य भारतभर एक समान हुनेछ। म्याटर ऐरा दुईवटा ब्याट्री क्षमताहरू अर्थात ५केडब्ल्युएच र ६केडब्ल्युएचमा आउँछ। यसको पूर्व-दर्ता मूल्यहरू केन्द्र सरकारको समर्थन अनुदानको अधीनमा छन् र जीएएसटी स्ल्याब अनुसार। यसरी, ग्राहकले दर्ता प्रक्रियाको क्रममा राज्य सरकारले उपलब्ध गराएको फाइदाहरू लिन सक्छन्। यति मात्र होइन, ६केडब्ल्युएच ब्याट्री प्याक भएको ऐरा ६०००+ पनि चाँडै लन्च गरिने छ।

समकालीन स्पोर्टी लुक्स र अत्याधुनिक प्रविधिले सुसज्जित र अत्याधुनिक इन-हाउस निर्मित लिक्विड-कूल्ड ब्याट्री प्याक र पावरट्रेनद्वारा सञ्चालित, मेटर एरा मोटरसाइकल मात्र होइन, यो पूर्ण रूपमा तयार छ। २२औं शताब्दीको मोटरसाइकल प्रतिनिधित्व गर्दछ। विद्युतीय मोटरसाइकलमा म्यानुअल गियर सिफ्टिङ समावेश गरेर, मेटर ऐराले विद्यमान प्रतिमानहरू तोड्दै अगाडि बढेको छ। साथै अत्यन्त किफायती लागतमा रोमाञ्चक प्रदर्शन प्रदान गर्ने वाचा गर्दछ। म्याटर ग्रुपका संस्थापक र सीईओ मोहल लाल भाइले भने, ‘ऐरा, प्राविधिक आविष्कारहरू मार्फत साँच्चै क्रान्तिकारी साबित भएको छ, जसले परिवर्तनलाई अँगाल्ने हाम्रो प्रतिबद्धतालाई झल्काउँछ। हामी ईभीको बल प्रयोग गर्दै गतिशील समाधानहरू प्रदान गर्न तत्पर छौं। यो गर्न अगाडि बढ्दै, गतिशीलताको दिगो मोडहरुमा एक व्यापक परिवर्तनको लागि मार्ग प्रशस्त गर्दछ। हाम्रो फोकस यो सुनिश्चित गर्नमा छ, ग्राहकहरुलाई यो परिवर्तनको लागि भारी प्रिमियम तिर्न पर्दैन। यसैले, विगत चार वर्षमा, मामला सोझो एकीकरणलाई यसको मूल सिद्धान्तको रूपमा अपनाई र हाम्रा ग्राहकहरूको अमूल्य प्रतिक्रियालाई समेटेर यो उत्पादन सिर्जना गरेको हो। आज हामी भविष्यको सबैभन्दा प्रभावकारी र विलासी मोटरसाइकल, विभिन्न विकल्पहरू सहितको ऐरा प्रस्तुत गर्दैछौं। हामी हाम्रा सबै देशवासीहरूलाई यो उपलब्ध गराउन पाउँदा अत्यन्तै खुसी छौं। चाखलाग्दो मूल्यमा। हामी मोटरसाइकल चालकहरूबाट ऐराको डिजाइन र प्रविधिको प्रतिक्रिया र प्रशंसाको लागि कृतज्ञ छौं, र हामी ऐरालाई ईभी स्पेसमा एक गेम चेन्जरको रूपमा हेर्छौं, जसले मोटरबाइकर्सहरूलाई वस्तुको साथ एक स्तर माथि लैजानेछl’

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *