टेक्नो ओलम्पिका नाइट्सको आयोजनामा खेलकुद उत्सव सम्पन्न (फोटो फिचर)

00-1-TI.jpeg

पश्चिम बङ्गालभरिका ४३ विद्यालयहरू सहभागी थिए

कोलकाता: पूर्वी भारतको सबैभन्दा ठूलो निजी शिक्षा समूह टेक्नो इण्डिया समूहले टेक्नो ओलम्पिका नाइट्सको दोस्रो संस्करणको पाँच दिने खेलकुद उत्सव कार्यक्रम आयोजना गर्‍यो। यो खेलकुद उत्सवमा पश्चिम बङ्गालका ४३ वटा विद्यालयका ७०० भन्दा बढी विद्यार्थीहरू  सहभागी थिए। समापन समारोहमा प्रमुख अतिथि सौरभ गांगुली, चेस ग्रान्ड मास्टर दिव्येन्दु बरुआ, प्रेमजीत सेन, रेफ्री एवं जज विश्व कराते महासंघ र एसियाली कराते महासंघ, बङ्गालका अध्यक्ष कराते संघ, सुब्रत भट्टाचार्य, प्रख्यात फुटबलर तथा प्रख्यात फुटबलर सुब्रत भट्टाचार्यको अनि टेक्नो इण्डिया ग्रुपकी सह अध्यक्ष प्रा० मानोशी रोयचौधरीको उपस्थिति रहेको थियो।

समापन समारोहमा म्युजिकल योगा, एरोबिक्स, जुम्बा, कराते जस्ता कार्यक्रमहरूको शृङ्खलाहरू समावेश थिए, जसले स्वस्थ दिमाग र शरीरको महत्त्वलाई जोड दिए। सबैभन्दा चाखलाग्दो भाग ‘कलरीपायट्टु’ एक भारतीय मार्शल आर्ट थियो, जुन वर्तमान डेकेरेलामा उत्पत्ति भएको थियो। त्यहाँ टीआईजीपीएस विद्यार्थीहरूद्वारा उत्कृष्ट प्रदर्शन गरिएको थियो जसले साँझलाई वास्तवमै अविस्मरणीय बनाएको थियो।

‘हामी धेरै खुशी छौं, हामीले टेक्नो ओलम्पिक किंग्स भव्यताका साथ समाप्त गर्दैछौं। पश्चिम बङ्गालका शीर्ष युवा खेलाडीहरूले यस प्लेटफर्ममा प्रतिस्पर्धा गर्न पाउनु खुशीको कुरा थियो। हामी महानुभावहरूप्रति उनको दयालु उपस्थितिको लागि आभारी छौं र म व्यक्तिगत रूपमा टेक्नो इण्डियाको सम्पूर्ण टोलीलाई यस मेगा इभेन्टलाई सबैका लागि अविस्मरणीय बनाउनको लागि सक्दो प्रयास गरेकोमा धन्यवाद दिन्छु। आउँदो वर्षहरूमा हामी थप विद्यालयहरूबाट विद्यार्थीहरूको सहभागिताको अपेक्षा गर्दछौं’, टेक्नो इण्डिया समूहकि प्रा. मनोशी रायचौधरीले भनिन्।

टेक्नो ओलम्पिका नाइट्स सफलतापूर्वक समाप्त भयो, जसले विद्यार्थीहरूमा आत्मविश्वास, टीमवर्क र नेतृत्वलाई जागृत गरायो। टेक्नो ओलम्पिका नाइट्समा फ्युचर होप स्कूल, पुरुषोत्तम भागचन्दका एकेडेमिक स्कूल, जीडी बिरला सेन्टर फर एजुकेशन, साखावत मेमोरियल गभर्नमेन्ट गर्ल्स हाई स्कूल, दिल्ली पब्लिक स्कूल, रुबी पार्क, श्री शारदा आश्रम बालिका विद्यालय, एनके पाल आदर्श शिक्षा, श्री शिक्षा विद्यालय, शिक्षा विद्यालय, एन्ड्रयूज हाई स्कूल, साउथ सिटी इन्टरनेशनल स्कूल, लेक स्कूल फर गर्ल्स, रुबी पार्क पब्लिक स्कूल – तारातला, आन्ध्र एसोसिएशन हाई स्कूल, श्री अरविन्दो शिक्षा संस्थान, नेशनल मोडेल हाई स्कूल, सेन्ट जोसेफ एन्ड मेरी स्कूल, हरियाणा विद्या मन्दिर, देशबन्धु विद्यापीठ उच्च माध्यमिक विद्यालय, देशबन्धु बालिका विद्या पीठ, बामनघाटा हाई स्कूल, सेन्ट थोमस गर्ल्स स्कूल, भवन्स गंगाबक्स कानोरिया स्कूल, जर्ज स्कूल, जर्ज स्कूल, सल्मान्दिर स्कूल, श्यामन्दिर स्कूल, मोडल स्कूल, बोंगोआन, टीआईजीपीएस गरिया, टीआईजीपीएस कोननगर, टीआईजीपीएस बर्दवान, टीआईजीपीएस बालुरघाट टीआईजीपीएस, मानकुन्डु, टीआईजीपीएस, गुप्तीपारा टीआईजीपीएस, अरिहदह, टीआईजीपीएस गुस्कारा, टिगा दक्षिण कोलकाता, विद्याभारती गर्ल्स हाई स्कूल, नर्मदा हाई स्कूल, पाथफाइन्डर पब्लिक स्कूल, डा. मुखर्जी इन्स्टिच्युट, खेयादह हाई स्कूल, कल्याणी पब्लिक स्कूल बारासात, जीडी गोयन्का पब्लिक स्कूल- दक्षिणेश्वर, टीआईजीपीएस, पानागढ र नेशनल हाई स्कूल सहभागी भएका थिए।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *