झ्यालको ग्रिल काटेर हुलाक कार्यालयमा चोरी

IMG-20230125-WA0137.jpg

उत्तर दिनाजपुर: इस्लामपुर थानाको चौरङ्गी मोड क्षेत्रमा मंगलबार राति हुलाक कार्यालयको झ्यालको ग्रिल काटेर चोरीको घटना भएको छ। बुधबार बिहान हुलाक कार्यालयका एक कर्मचारी काममा आएपछि चोरीको घटना बाहिर आएको हो।

राति हुलाक कार्यालयको झ्यालको ग्रिल काटेर चोरीको घटना भएको हुलाक कार्यालयका एक कर्मचारीले बताए। अफिसमा सुरक्षा गार्ड थियो। लुटेराहरूले उनको कोठाको ढोका बाहिरबाट ताला लगाएका थिए। आज बिहान एक कर्मचारी काममा आएका बेला चोरीको घटना बाहिर आएको हो।

कार्यालय भित्र रहेको लकरको ताला तोडेर चोरहरूले नगद लुटपाट गरेको उनले बताए। तर, अहिलेसम्म कति रकम चोरी भयो भन्ने विवरण भने आएको छैन। खबर पाएलगत्तै इस्लामपुर थानाका आईसी र अन्य प्रहरी अधिकारी घटनास्थलमा पुगेका थिए ।प्रहरीले घटनाको अनुसन्धान सुरु गरेको छ।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *