जेके टायरले नयाँ उत्पादनहरू लन्च गर्दै बनाउँछ बलियो व्यावसायिक सवारी साधन पोर्टफोलियो

0-Picture-1

कोलकाता: टायर एण्ड इन्डस्ट्रिज लिमिटेड, ट्रक बस रेडियल खण्डमा भारतीय टायर विशाल र बजार नेता, आज दुई नयाँ उत्पादनहरू जेटस्टील जेडीएच एक्सएम र जेटवे जेयुसी एक्सएम लन्च गरेर आफ्नो रेडियल टायर पोर्टफोलियो विस्तार गरेको छ। विकासका अवसरहरू र यातायात व्यवसायीहरूले बढाएको इनपुट लागतको फाइदा उठाउँदै, जेके टायरले यी उत्पादनहरू ल्याएको छ जसले उपभोक्ताहरूलाई दीर्घकालीन रूपमा फाइदा पुर्‍याउनेछ।

बजारमा अल-ह्विल फिटमेन्ट टायरहरूको बढ्दो मागलाई पूरा गर्न र उपभोक्ताहरूको अपेक्षा पूरा गर्न कम्पनीले आफ्नो नेक्स्ट-जेन सेमी-लग टायर जेटवे जेयुसी एक्सएम सार्वजनिक गरेको छ। इभेन-वेयर सुविधाहरूले सुसज्जित, जेटवे जेयुसी एक्सएम विशेष रूपमा टायरहरूलाई प्रिमियम लाइफ दिएर गाडीको इन्धन दक्षता वृद्धि गर्न डिजाइन गरिएको हो, जसले ट्रक मालिकहरूको लागि लागत घटाउन मद्दत गर्दछ। जेयुसी एक्सएम टायरहरू बाहेक कम्पनीले जेटस्टील जेडीएच- एक्सएम पनि लन्च गरेको छ जसले देशमा लामो दूरीको आवेदन आवश्यकताहरू पूरा गर्दछ। जेडीएच- एक्सएमले यसको अद्वितीय ट्रेड कम्पाउन्ड र उच्च ट्रेड गहिराईको साथ लामो टायर जीवन प्रदान गर्दछ। सेग्मेन्टमा पहिलो पटक ‘जेईटी-ओसीटी’ प्रविधिसँग सुसज्जित यो टायरले ठूलो केसिङ क्षमताको साथ राम्रो रिरिडेबिलिटी प्रदान गर्दछ।

नयाँ लन्चको बारेमा बोल्दै जेके टायर एण्ड इन्डस्ट्रिज लिमिटेड (भारत) का अध्यक्ष अनुज कथुरियाले भने, ‘भारतको टायर उद्योग नयाँ प्रविधि र नियमहरूसँग निरन्तर परिवर्तन भइरहेको छ। अत्याधुनिक प्रविधिमा अग्रणीको रूपमा, जेके टायरमा हामी हाम्रा उपभोक्ताहरूका लागि उत्कृष्ट उत्पादनहरू ल्याउन प्रतिबद्ध छौं। पूर्वी बजारले हाम्रा लागि अपार सम्भावना बोकेको छ र हामी दिगो र लागत प्रभावकारी उत्पादनहरू ल्याउन निरन्तर काम गरिरहेका छौं। हामी विश्वस्त छौं कि हाम्रा नयाँ उत्पादनहरूले यस क्षेत्रमा हाम्रो स्थितिलाई अझ बलियो बनाउनेछl प्रचलित लोड र सडकको अवस्थालाई गहिरो बुझेर, कम्पनीले यी टायरहरू विकास गरेको छ जुन एफएमसीजी, ई-कमर्स सामानहरू, नाश हुने वस्तुहरू र औद्योगिक सामानहरू ह्यान्डल गर्न सक्षम छन्l’

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *