अविदिप्ताको सफल परियोजनामा ​​सम्मान समारोह

0a-IMG-20220818-WA0121

कोलकाता: बङ्गाल पियरलेसले केतन सेनगुप्ता, शिलादित्य चौधरी, लेफ्टिनेन्ट जनरल जेआर मुखर्जी पीएसभीएम,एभीएसएम, भीएसएम अनुज धर र चन्द्रचूड घोषको सम्मानित उपस्थितिमा आधुनिक भारतमा नेतृत्वमा सौरभ गांगुलीसँग प्यानल छलफल आयोजना गर्‍यो।

७५औँ स्वतन्त्रताको अमृत महोत्सव र नेताजी सुभाष चन्द्र बोसको १२५औँ जन्मजयन्ती मनाइन्छ। केतन सेनगुप्ता, शिलादित्य चौधरी, अनुज धर र चन्द्रचुर घोषको उपस्थितिमा सौरभ गांगुलीसँग आधुनिक भारतको नेतृत्वमा प्यानल छलफल भएको थियो। भारतका महापुरुषहरूलाई समर्पित २ वटा गीतहरू सार्वजनिक गरेर कार्यक्रम शुरु भएको थियो। पहिलो गीत नेताजी सुभाष चन्द्र बोसलाई उनको १२५औं जन्मजयन्तीमा समर्पित गरिएको छ र दोस्रो गीत सौरभ गांगुलीलाई उनको ५०औं जन्मजयन्तीमा समर्पित गरिएको छ। यी दुई गीतहरू मेलोडी क्वीन उषा उतापले गाएका हुन्। ब्रतती बन्दोपाध्याय र केतन सेनगुप्ताको नेताजी सुभाषचन्द्र बोसमाथिको कविता पनि सार्वजनिक गरिएको छ। अन्तमा बङ्गाल पियरलेस मार्केटिङद्वारा सफल परियोजना अविदिप्ता २ को लागि छनोट भएका ६०० परिवारलाई सम्मान कार्यक्रम पनि आयोजना गरिएको थियो।

मिडियालाई सम्बोधन गर्दै  बेङ्गाल पियरलेस हाउसिङ डेभलपमेन्ट कम्पनीका सीईओ केतन सेनगुप्ताले भने, ‘हामी भारतका हाम्रा दिग्गजहरूलाई उनको जन्मजयन्तीको लागि २ गीतहरू लन्च गरेर मनाउने यो अद्भुत अवसर पाउँदा सम्मानित छौं। एउटा गीत नेताजी सुभाषको चन्द्रको लागि हो। बोस र अर्को सौरभ गांगुलीका लागि। हामी मेलोडी क्वीन उषा उथपलाई २ दिग्गज सौरभ गांगुली र नेताजी सुभाष चन्द्र बोसका लागि उत्कृष्ट गीतहरू गाएकोमा धन्यवाद दिन चाहन्छौं। अन्तमा, हामी सबै तपाईंहरूलाई अविदिप्ता द्वितीयको सफल परियोजनाको लागि बधाई दिन चाहन्छौं। यात्रा मनाउँदै। यात्रा सजिलो थिएन तर पनि हामी सबैले राम्रो परिणाम निकाल्न सफल भयौंl’

बेङ्गल पियरलेस हाउजिङ डेभलपमेन्ट कम्पनी लिमिटेडको बारेमा: बेङ्गल पियरलेसले कम्तीमा पनि माग गर्दा सबैलाई ठाउँ उपलब्ध गराउने प्रयास गर्छ। तिनीहरू अस्पतालमा बस्ने वातावरण र व्यावसायिक रूपमा व्यवहार्य व्यापार स्थान भित्र बढ्न र समृद्धिको व्यक्तिगत अधिकारमा विश्वास गर्छन्। तिनीहरूले ठाउँ प्रदान गर्छन्, जुन किफायती र पूर्ण रूपमा सुरक्षित छ। अप्रिल १९९४ मा स्थापना भएदेखि बङ्गाल पियरलेसले समाजका सबै वर्गका मानिसहरूका लागि लगभग ५००० आवास एकाइहरू सफलतापूर्वक निर्माण गरिसकेको छ। बेङ्गाल पियरलेस उच्च गुणस्तरको आवास र व्यावसायिक स्थान उपलब्ध गराउने आफ्नो प्रतिबद्धताप्रति समर्पित छ।

Print Friendly, PDF & Email

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published.