पिडिलाइटको अनलाइन बीटुबी प्लेटफर्म जेनीले १०००+ करोडको बिक्री अंक पार गर्यो

Pidilite_logo.svg_.png

कोलकाता: निर्माण र विशेष रसायनहरूको अग्रणी निर्माता पिडिलाइट इन्डस्ट्रिजले आज घोषणा गरेअनुसार यसको अनलाइन बीटुबी डिलर एप्लिकेसन जिनीले वित्त वर्ष २२-२३ को बिक्रीमा रु० १०००+ करोड भन्दा बढीको महत्त्वपूर्ण माइलस्टोन हासिल गरेको छ। यसको प्रभावशाली बृद्धि दरका साथ, पिडिलाइट जिनीले वित्त वर्ष २३ मा पिडिलाइटको कुल व्यवसायमा १४% योगदान गरेको छ।

पिडिलाइट इन्डस्ट्रिजका डेपुटी एमडी सुधांशु वत्स भन्छन्, ‘पिडिलाइटमा हाम्रो उच्च प्राथमिकता हाम्रा डिलरहरूलाई उनीहरूको व्यावसायिक लक्ष्यहरू प्राप्त गर्न सशक्त बनाउनु र उनीहरूलाई प्रत्येक पाइलामा सहयोग गर्नु हो। त्यसैले हामीले पिडिलाइट जिनी शुरु गरेका छौं, जसको उद्देश्य खुद्रा बिक्रेताहरूलाई सार्न मद्दत गर्नु हो। डिजिटल संसारमा अगाडि बढेको छ। छोटो अवधिमा पिडिलाइट जिनीको ठूलो विकास भएको कुरा साझा गर्न पाउँदा हामी गर्व गर्दछौं। पिडिलाइट जिनीको करिब ५ लाख डिलरहरूले स्थापना गरिसकेका छन्, र यसको सुरुवात भएदेखि यता 18 लाख भन्दा बढी अर्डरहरू प्राप्त भइसकेका छन्। हाम्रा डिलरहरूको द्रुत रूपमा बढ्दो आवश्यकताहरू पूरा गर्न प्लेटफर्मलाई निरन्तर विस्तार गर्दै। हामी विश्वस्त छौं, पिडिलाइट जेनी निकट भविष्यमा सबै अर्डर प्लेसमेन्टहरूको लागि जाने-मञ्च बन्नेछ। सम्भाव्यता छ।”

प्रयोगकर्ता-अनुकूल इन्टरफेसको साथ डिजाइन गरिएको, पिडिलाइट जेनीले डिलरहरूका लागि केही क्लिकहरूमा पिडिलाइटको कुनै पनि उत्पादनहरू अर्डर गर्न एक-स्टप अनलाइन प्लेटफर्मको रूपमा कार्य गर्दछ। एपको इन्टेलिजेन्ट टेक्नोलोजीले विगतका खरिदहरूमा आधारित पुन: अर्डर गर्न सजिलो बनाउँदै अर्डर गर्ने प्रक्रियालाई सुव्यवस्थित बनाउँछ र डिलरको खरिद ढाँचामा आधारित सम्झौताहरू सिफारिस गर्दछ। डिलरहरूले चलिरहेको योजनाहरू हेर्न, तिनीहरूको वफादारी प्रदर्शन ट्र्याक गर्न र भविष्यका खरिदहरूको लागि योजना पुरस्कारहरू रिडिम गर्न सक्छन्। अगाडि हेर्दै, पिडिलाइट जेनीले अन्तर्राष्ट्रिय बजारहरूमा लन्च गरी आफ्नो प्रयोगकर्ता आधार विस्तार गर्ने योजना बनाएको छ र पिडिलाइटको सम्पूर्ण उत्पादन पोर्टफोलियो र सेवाहरू विस्तार गरी डिलरहरूलाई उनीहरूको पूर्ण व्यावसायिक क्षमता महसुस गर्न सक्षम बनाउँछ। पिडिलाइट जेनीमा चाँडै नै थप रोमाञ्चक नयाँ सुविधाहरू थपिने छन्, जसमा बहुभाषिक इन्टरफेस, अनुकूलित इन-एप अन्तरक्रिया, भ्वाइस-टु-टेक्स्ट, डिलरहरूलाई उनीहरूको अर्डरको पूर्ण जानकारी ट्र्याक गर्न मद्दत गर्नेछ।

पिडिलाइट जेनी विकास र सुधारको निरन्तर प्रक्रियामा छ, डिलरहरूको लागि २४x७x३६५ डिजिटल सहायक बन्ने लक्ष्य राख्छ, र जेनीलाई अर्डर प्लेसमेन्टको लागि प्राथमिक मोड बनाउन प्रयास गर्दछ। नयाँ रोडम्यापको साथ पिडिलाइट जेनी भविष्यमा यसको वृद्धि जारी राख्नको लागि राम्रो स्थितिमा छ।

Print Friendly, PDF & Email

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published.