कोलकातामा  सीसीआईसी एम्पोरियमद्वारा उत्तरपूर्वका उत्कृष्ट कलाकारिताको प्रदर्शनी अनि बिक्री (फोटो फिचर)

00-1-CCIC-2

सेन्ट्रल कटेज इन्डस्ट्रिज कर्पोरेशन (सीसीआईसी) को बारेमा:

सेन्ट्रल कटेज इन्डस्ट्रिज कर्पोरेशन अफ इण्डिया लिमिटेड (सीसीआईसी), कपडा मन्त्रालयअन्तर्गतको सार्वजनिक क्षेत्रको उपक्रम नयाँ दिल्ली, बैंगलोर, चेन्नई, कोलकाता, सिकन्दराबाद, गुजरात र वाराणसीमा शोरुमहरू मार्फत उत्कृष्ट भारतीय ह्यान्डलूम र हस्तकला उत्पादनहरूको प्रवर्द्धन र खुद्रा बजारमा संलग्न छ। सीसीअईसीले आफ्नो व्यापारिक वस्तुहरू सोझै बुनकरहरू, मास्टर बुनकरहरू, शिल्पकारहरू, र मास्टर क्राफ्ट व्यक्तिहरू, शिल्पगुरुहरू, राष्ट्रिय पुरस्कार विजेताहरू र क्लस्टरहरूबाट प्राप्त गर्दछ। सीसीअईसी भारतीय शिल्प र शिल्प व्यक्तिको विकासमा समर्पित छ, यसरी विश्वव्यापी रूपमा ह्यान्डलूम र हस्तकला उत्पादनहरूको प्रदर्शन र मार्केटिङको लागि एक अद्वितीय प्लेटफर्म प्रदान गर्दछ।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *