टीटीके प्रेस्टिजद्वारा आफ्नो विशेष उत्सव अभियान ‘शुभ उत्सव २०२२’

00-IMG-20221020-WA0222

कोलकाता: चाडपर्वको सिजन मनाउन, टीटीके प्रेस्टिजले एक विशेष अभियान ‘शुभ उत्सव’ शुरु गरेको छ। यो अभियान ३० नोभेम्बर २०२२ सम्म जारी रहनेछ। यस योजनाअन्तर्गत उपभोक्ताहरूले टीटीके प्रेस्टिज उत्पादनहरूको खरिदमा ठूलो छुट र निःशुल्क उपहारहरू प्राप्त गर्ने अवसर पाउनेछन्। यो अभियान रोमाञ्चक प्रस्तावहरू र ठूला छुटहरूले भरिएको छ जुन पहिले कहिल्यै थिएन। छुटका साथसाथै अतिरिक्त नि:शुल्कहरूले यी प्रस्तावहरूलाई अझ आकर्षक बनाउँदैछन्। चाडपर्वको सिजनमा टीटीके प्रेस्टिजमा किनमेल गर्दा पनि उपभोक्ताहरूले पैसा बचत गर्न सक्छन्।

शुभ उत्सव २०२२ को लागि विशेष अफरहरू र छुटहरू – यस वर्षको शुभ उत्सव अफरहरू गत वर्षको भन्दा धेरै रोमाञ्चक र रोमाञ्चक छन् किनभने टीटीके प्रेस्टिजले आफ्ना सबै उत्पादन कोटीहरूमा बेजोड छुटहरू प्रदान गरिरहेको छ। उपभोक्ताहरूले प्रेसर कुकर, कुकवेयर, ग्यास चुलो, मिक्सर ग्राइन्डर, चिम्नी र विभिन्न साना उपकरणहरू जस्ता विभिन्न उत्पादनहरूमा १५ प्रतिशतदेखि ४५ प्रतिशतसम्मको विशेष छुटको आनन्द लिन सक्नेछन्। टीटीके प्रेस्टिज लिमिटेडका सेल्स एण्ड मार्केटिङ कार्यकारी उपाध्यक्ष दिनेश गर्गले भने, ‘टीटीके प्रेस्टिजमा हामीले हाम्रा ग्राहकहरू हाम्रा उत्पादनहरूमा संलग्न भएको फेला पारेका छौं। हामी सस्तो मूल्यमा भारतीय घरपरिवारहरूमा सबैभन्दा नवीन र सुविधा प्याक उत्पादनहरू ल्याउने लक्ष्य राख्छौं। शुभउत्सवले हाम्रा ग्राहकहरूलाई ५८ प्रतिशतसम्मको फाइदाहरू प्रदान गर्दछ। हामी अगाडी बलियो सिजनको लागि तत्पर छौं र हाम्रा उपभोक्ताहरूले रोमाञ्चक र चाखलाग्दो प्रस्तावहरूको फाइदा उठाउने आशा राख्दछौंl’

टीटीके प्रेस्टिज ले भान्साका उपकरणहरू र कुकवेयरको अभिनव संग्रहको साथ भारतको भान्साहरूमा आफ्नो लागि छुट्टै स्थान बनाएको छ। सुविधा सम्पन्न, टिकाउ, उच्च कार्यसम्पादन र लागत-प्रभावकारी उत्पादनहरूको दायराका अतिरिक्त, समयमै डेलिभरी र बिक्रीपछिको उत्तरदायी सेवाले टीटीके प्रेस्टिज लाई भारतको सबैभन्दा विश्वसनीय र मनपर्ने ब्रान्डहरू मध्ये एक बनाउँछ। ग्राहकहरुका आवश्यकताहरु बुझ्न र नवीन र अद्वितीय विशेषताहरु सहित दिगो उत्पादनहरु ल्याउन कम्पनी सधैं अग्रगामी रहन्छ। प्रत्येक टीटीके प्रेस्टिज उत्पादन बलियो, किफायती र उत्तम डिजाइनको साथ, माया र हेरचाहसँग निर्मित छ।

विगत छ दशकहरूमा टीटीके प्रेस्टिज भारतमा सबै भन्दा ठूलो किचन उपकरण कम्पनीको रूपमा उभिएको छ जसले देशभरी गृहिणीहरूको आवश्यकताहरू पूरा गर्दछ। प्रेस्टिज ब्रान्ड अन्तर्गतका हरेक उत्पादनहरू सुरक्षा, नवप्रवर्तन, स्थायित्व र विश्वासका स्तम्भहरूमा बनेका छन् र ब्रान्ड लाखौं घरपरिवारको पहिलो रोजाइ हो।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *