निसानले ७.३९ लाखमा गर्यो लन्च म्याग्नाइट गिजा विशेष संस्करण

00-1-A-Nissan-Magnite-GEZA-Special-Edition-5

कोलकाता: निसान मोटर इण्डियाले आफ्नो ठूलो, बोल्ड, सुन्दर एसयुभी निसान म्याग्नाइटको रु० ७,३९,००० (एक्स-शोरूम, दिल्ली) को विशेष संस्करण गिजा लन्च गरेको छ। म्याग्नाइट गिजामा अत्याधुनिक इन्फोटेनमेन्ट प्रणाली, उत्कृष्ट प्रदर्शन, उन्नत सुविधाहरू र सुरक्षा संवर्द्धनहरू पनि समावेश छन्, जसले भारतीय ग्राहकहरूको लागि यात्रालाई पुन: परिभाषित गर्नेछ। म्याग्नाइट गिजा विशेष संस्करण जापानी थिएटर र यसको अर्थपूर्ण सङ्गीत विषयवस्तुबाट प्रेरित छ।

म्याग्नाइट गिजा विशेष संस्करणमा सेंसरी अनुभवलाई धेरै सुविधाहरू सम्वर्धनहरू मार्फत थप परिष्कृत गरिएको छ, जसमध्ये केही समावेश छन्:

 • उच्च रिजोल्युसन २२.८६ सेमी (९ इन्च) टचस्क्रिन
 • ताररहित जडान भएको एन्ड्रोइड् कारप्ले
 • प्रिमियम जेबीएल स्पिकरहरू
 • एप आधारित नियन्त्रणहरूको साथ परिवेशको प्रकाश
 • ट्र्याजेक्टोरी दिशानिर्देशहरूको साथ पछाडिको क्यामेरा
 • प्रिमियम बेज रंगको सिट असबाब (वैकल्पिक)
 • शार्क फिन एन्टेना

मूल्यहरू घोषणा गर्दै, निसान मोटर इन्डियाका प्रबन्ध निर्देशक राकेश श्रीवास्तवले भने, ‘निसान म्याग्नाइट गिजा स्पेशल एडिसनले उत्कृष्ट अडियो र इन्फोटेनमेन्ट अनुभव र एसयुभी सेग्मेन्टमा धेरै प्रतिस्पर्धी मूल्यमा सुरक्षा र कार्यसम्पादन सुविधाहरूसहित उत्कृष्ट मूल्य प्रदान गर्दछl’ म्याग्नाइट गिजा स्पेशल एडिसनलाई निसानको कुनै पनि शोरुममा रु०  ११,००० मा बुक गर्न सकिन्छ। यो मोनोटोन रङको दायरामा उपलब्ध छ, र ग्राहकहरूलाई तिनीहरूको रोजाइ अनुसार व्यापक छनोट दिन्छ। म्याग्नाइट गिजा स्पेशल एडिसनले सबैभन्दा बढी बिक्री हुने बी-एसयुभीको सन्दर्भमा ग्राहकहरूका लागि अझ राम्रो प्रस्ताव सिर्जना गरेको छ।

निसानले आफ्ना ग्राहकहरूको परिवर्तनशील आवश्यकताहरू पूरा गर्न र उनीहरूका सबै आवश्यकताहरूका लागि सिमलेस, वन-स्टप समाधान प्रदान गर्न फिजिटल वितरण मोडेल प्रयोग गर्दछ। यसअन्तर्गत, ग्राहकहरूले एकीकृत अफलाइन-अनलाइन भुक्तानी विकल्प पाउँछन् जुन ग्राहकहरूले आफ्नो मनपर्ने शोरूमबाट कार्यान्वयन गर्न सक्छन्। निसान म्याग्नाइट ३    पैसा/किमी (५० हजार किलोमिटरको लागि) मा उत्कृष्ट-कक्षा र न्यूनतम मरम्मत लागतको साथ आउँछ। यो दुई वर्ष (५० हजार किलोमिटर) को वारेन्टीको साथ आउँछ जुन पाँच वर्ष (०,००० किलोमिटर) सम्म विस्तार गर्न सकिन्छ। एक नाममात्र लागत। निसान ग्राहकहरूले निसान सर्भिस हब वा निसान कनेक्टमा सेवा बुक गर्न सक्छन् थप रूपमा, निसान सेवा लागत क्याल्कुलेटरको मद्दतले लागत अनलाइन जाँच गर्न सकिन्छ, सम्पूर्ण प्रक्रियालाई उच्च पारदर्शी बनाउँदैछ।

निसान म्याग्नाइटलाई ग्लोबल एनसीएपी द्वारा वयस्क व्यक्तिको सुरक्षाको लागि उत्कृष्ट श्रेणीको सुरक्षा मापदण्डका लागि ४-तारे सुरक्षा रेटिङ प्रदान गरिएको छ। निसानले भर्खरै सबै भेरियन्टहरूमा अतिरिक्त सुरक्षा सुविधाहरू थपेर म्याग्नाइटलाई अझ अपग्रेड गरेको छ। साथै, बीएस६ फेज २ को रूपमा, यसको मूल्य पनि बढेको छ। नयाँ संस्करणका सुरक्षा सुविधाहरू समावेश छन्:

 • इलेक्ट्रोनिक स्थिरता कार्यक्रम (ईएसपी)
 • कर्षण नियन्त्रण प्रणाली (टीसीएस)
 • हिल स्टार्ट असिस्ट (एचएसए)
 • टायर प्रेसर निगरानी प्रणाली (टीपीएमएस)

दिसम्बर २०२० मा लन्च गरिएको, निसान म्याग्नाइट भारतमा बी-एसयुभी खण्डमा रोजाइको गाडी बनेको छ। जापानमा डिजाइन गरिएको र भारतमा निर्मित कारले निसान इण्डियाको मेक इन इण्डिया, मेक फर द वर्ल्ड’ को निर्माण दर्शनलाई मूर्त रूप दिन्छ। म्याग्नाइटले ‘२०२३ आइकोनिक ब्रान्ड अफ द इयर’, ‘मेक फर द वर्ल्ड’ हालैको दैनिक जागरण इननेक्स्ट आइकोनिक अवार्ड्स र टप गियरद्वारा ‘कम्प्याक्ट एसयूभी अफ द इयर २०२१’ लगायतका धेरै अवार्डहरू जितेको छ। मोटर अक्टेन द्वारा र अटोकार इण्डियाद्वारा ‘भ्यालु फर मनी’ रहेको छ।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *