क्रोमाको फाइभजी सप्ताहन्त: स्मार्टफोनको अनुभवलाई क्रान्तिकारी बनाउने अवसर

00-1-Croma

रोमाञ्चक सम्झौताहरू: क्रोमाको फाइभजी सप्ताहन्त बिक्रीमा चयन गरिएका फाइभजी स्मार्टफोनहरूमा ५०% सम्म छुट पाउन सकिन्छ

नयाँ दिल्ली: क्रोमा, भारतको पहिलो र भरपर्दो ओम्नी-च्यानल इलेक्ट्रोनिक्स रिटेलर र टाटा समूहको ब्रान्डले आफ्ना उपभोक्ताहरूलाई नवीनतम फाइभजी स्मार्टफोनहरू किनमेल गर्न सजिलो बनाउन नयाँ अभियान सुरु गरेको छ। क्रोमाको यस बिक्रीमा, फाइभजी स्मार्टफोनहरू मात्र रु.१३,९९९ भन्दा माथिको मूल्यमा किन्न सकिन्छ। क्रोमाका ग्राहकहरूले अत्यन्तै सस्तो मूल्यमा नवीनतम प्रविधिहरू प्राप्त गर्ने रोमाञ्चक अवसर पाइरहेका छन्।

क्रोमाको फाइभजी सप्ताहन्त अभियान सबै क्रोमा स्टोरहरू, croma.com वेबसाइटमा आउँदो महिना २३ अप्रेलसम्म सप्ताहन्तमा मात्र हुनेछ। उपभोक्ताहरूका लागि नयाँ स्मार्टफोन खरिद अनुभव बढाउन क्रोमाले विशेष अफरहरू र आकर्षक छुटहरू ल्याएको छ। यस क्याम्पेन अन्तर्गत, क्रोमाका ग्राहकहरूले चयन गरिएका फाइभजी स्मार्टफोनहरूमा ५० प्रतिशतसम्म छुट प्राप्त गर्न सक्नेछन्। सुनिश्चित भौचरहरू पनि जित्न सक्नुहुन्छ। क्रोमाले छनोट स्मार्टफोनहरूमा रु.२०,००० सम्मको एक्सचेन्ज र अपग्रेड फाइदाहरू पनि प्रदान गर्दैछ।*

क्रोमाले सबैलाई नवीनतम प्रविधिको फाइदा लिनको लागि किफायती मूल्य निर्धारण गर्न महत्त्वपूर्ण छ भनी बुझ्छ। त्यसैले क्रोमाले उत्कृष्ट डिलहरू लिएर आएको छ, जस्तै रु. ४९९९ को मूल्यको नि:शुल्क स्मार्टवाच पाउन सकिन्छ, छानिएका फाइभजी स्मार्टफोनहरू खरिद गर्न सकिन्छ। फाइभजी स्मार्टफोनको छनोट दायराको खरिदमा भिडियो बनाउन प्रयोग हुने रिङ लाइट नि:शुल्क उपहारस्वरूप दिइएको छ। फाइभजी स्मार्टफोनको साथ रिङ लाइट नि:शुल्क यो प्रस्ताव सिर्जनाकर्ता र सामग्री निर्माताहरूका लागि उत्कृष्ट छ। अभियानका क्रममा केही फाइभजी स्मार्टफोनमा रु ४९९९ मूल्यको स्मार्टवाच नि:शुल्क उपहार दिइएको छ।

क्रोमाको यो बिक्रीमा उपभोक्ताहरूले केवल रु १६,४९९ बाट शुरु हुने मूल्यमा सामसुङ गेलेक्सी ए१४ फाइभजी स्मार्टफोन किन्नको लागि आकर्षक अवसर पाइरहेका छन्। स्मार्टफोनमा ६.६ इन्चको पीएलएस एलसीडी डिस्प्ले, फोरजीबी रयाम, ५९एमपी+२एमपी+२एमपी ट्रिपल रियर क्यामेरा जस्ता धेरै नयाँ सुविधाहरू छन्।

क्रोमाको फाइभजी विकेन्डले नयाँ टाटा नेक्सन वा ईभी बाइक जित्नको लागि फाइभजी स्मार्टफोन खरिद गर्ने उपभोक्ताहरूका लागि रोमाञ्चक अफरहरू पनि प्रदान गर्दछ।* यो अफर गुढीपाडवा २२ मार्चसम्म मात्र लिन सकिन्छl यस सम्झौतालाई अझ आकर्षक बनाउन क्रोमाले केही उत्कृष्ट कार्ड अफरहरू पनि राखेको छ। फेडरल ब्यांक, एचएसबीसी वा आईसीआईसीआई ब्यांक क्रेडिट वा डेबिट कार्डबाट खरिद गर्ने उपभोक्ताहरूले १० प्रतिशत छुट पाउनेछन् (रु. २५०० सम्म)* पछिल्लो फाइभजी प्रविधिले मोबाइल जडानमा धेरै नयाँ परिवर्तनहरू ल्याइरहेको छ। प्रत्येक प्रयोगकर्ताले यो प्रविधिको फाइदा लिन सकून् भनेर क्रोमाले यो कदम चालेको हो। नयाँ स्मार्टफोन खरिद गर्न सजिलो र किफायती बनाउन क्रोमाले यस सेलमा विशेष डिल र छुटहरू ल्याएको छ।

Print Friendly, PDF & Email

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published.