डिजाइनर वन्दना एन गुप्ता र पंकज कुमारद्वारा विवाह र समर कलेक्शन लन्च

00-1-IMG-20230319-WA0133

कोलकाता: भारतमा विवाह गर्ने परम्परालाई सधैं शुभ मानिन्छ। अब परिवर्तनशील समयमा, भारतीय विवाहहरूमा नवीनतम फेसन पोशाक फेसन सप्ताह भन्दा कम छैन। यही सोचलाई ध्यानमा राख्दै डिजाइनर वन्दना एन गुप्ता (महिलाको पहिरन) र पंकज कुमार (पुरुषको पहिरन) ले नवीनतम कलेक्सनसहितको राजकुटिर, कोलकातामा फेसन शो आयोजना गरेर आफ्नो विवाह र समर कलेक्सन प्रदर्शन गरे। यस शोको विशेष कुरा यो थियो, यस शोमा प्रदर्शन गरिएका कपडाहरू मोडलहरू थिएनन्, तर डिजाइनरका ग्राहकहरूले यी फेसन शोहरूमा नवीनतम संग्रह प्रदर्शन गरिरहेका थिए। फेसन शो पछि, डिजाइनर वन्दना गुप्ता र डिजाइनर पंकज कुमारले विभिन्न सांस्कृतिक अनुष्ठानहरू जस्तै मेहन्दी, सङ्गीत, हल्दी र दुलहीको पहिरनको साथमा दुलहीको लुगाको नवीनतम सङ्ग्रह लन्च गरे।

चर्चित बलिउड अभिनेत्री भाग्यश्री विवाह र समर कलेक्सन पहिरनमा शोस्टपरको रूपमा र्‍याम्प वाक गरिन्। वेडिङ एन्ड समर कलेक्सन वन्दना एन गुप्ता डिजाइनर कउचर एण्ड कल्चरका मालिक पंकज कुमारले डिजाइन गरेका थिए। कार्यक्रम हाई होप्सका निर्देशक सौरभ हरियाणवीले क्युरेट गरेका थिए। यसमा ज्वेलरी पार्टनर एसके हाउस अफ ज्वेलरी फेब्रिक पार्टनर चन्द्रिमा फेसन; ग्रूमिङ र मेकओभर पार्टनर भीएलसीसी थियो।

मिडियासँग कुरा गर्दै वन्दना गुप्ता (डिजाइनर कउचरकी मालिक)ले भनिन्, “भारतमा विवाहको सम्बन्धको ठूलो महत्त्व छ। आज मानिसहरु विवाहको पोशाक, सजावट, मेकअप सामानको लागि आफ्नो आवश्यकता र प्रवृत्ति परिवर्तन गर्दैछन्। पहिले, विवाहहरू यस्तो सम्बन्ध थियो जब मानिसहरू परम्परागत शैलीहरूमा जान रुचाउँछन्, तर अहिले तिनीहरूमध्ये धेरैले इन्डो-वेस्टर्न डिजाइनहरू रोजिरहेका छन्। हामी आशा गर्छौं, कार्यक्रमले उत्कृष्ट शैली इनपुटहरू र आकर्षक जाने लुकहरू प्रदान गर्दछl’’ यस अवसरमा कल्चर मास्टर पंकज कुमारले भने, “भारतीय विवाह फेसनले विश्वव्यापी रूपमा आफ्नो पहिचान बनाइरहेको छ। यस कारण, यसको लोकप्रियता विश्वका विभिन्न भागहरूमा बढ्दै गएको देखिन्छ। आजको कार्यक्रमले तस्बिरहरूसहित रंगहरूको जीवन्ततामा अनन्त ग्लैमरको विजेता सूत्र प्रस्तुत गर्‍यो। जसको दशैंको शो पनि निकै रमाइलो भएको थियो ।

Print Friendly, PDF & Email

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published.