प्याटन ग्रुपका एमडी सञ्जय बुधियाले गरे पश्चिम बङ्गाल सरकारको बजेटको प्रशंसा

00-1-Sanjay-Budhia

कोलकाता: बुधबार पश्चिम बङ्गाल राज्य सरकारले राज्य बजेट प्रस्तुत गरेपछि यसलाई सुपरिचित प्याटन ग्रुपका एमडी सुपरिचित उद्योगपति सञ्जय बुधियाले यस बजेटलाई स्वागत जनाउँदै सराहना गरेका छन्l उनले राज्य सरकार साथै मुख्यमन्त्री ममता ब्यानर्जीको प्रशंसा गरेका छन्l

राज्य सरकारको बजेटलाई जनमुखी रहेको प्रशंसा गर्दै उनले भने, ‘बजेटले रोजगारी सृजन, समावेशी वृद्धि र महिला सशक्तिकरणमा निरन्तर जोड दिएको छ भने डोर्याउने कार्य गरेको छ। विपन्न वर्गका आवश्यकता र साना, मझौला र ठूला उद्यमहरूमा निजी लगानी आकर्षित गर्ने नयाँ भिडन्त खुल्ने बीचमा राम्रो सन्तुलन छ, जसले रोजगारी सिर्जना र सन्तुलित आर्थिक वृद्धिका अवसरहरू प्रदान गर्नेछ। सरकारको आइकोनिक फ्ल्यागशिप कार्यक्रमहरूले प्रत्येक नागरिकको जीवनलाई छोएको छ। यी मध्ये धेरै कार्यक्रम र पहलहरू राष्ट्रिय र अन्तर्राष्ट्रिय रूपमा प्रशंसित भएका छन्, जस्तै ‘सुबूज साथी’, ‘लक्ष्मी भण्डार’, ‘कन्याश्री’, ‘दुआरे सरकार’ आदि रहेका छन्। म माननीय मुख्यमन्त्री र उहाँको टोलीलाई जनहितकारी, व्यावहारिक, रोजगार उन्मुख बजेटको प्रशंसा र बधाई दिन्छुl’

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *