सातजना श्रीमतीसित कसिलो बन्धन

00-1-Salesman-7-Wife-2

यी व्यक्तिको रुपमा न त केहि खास देखिन्छ न त बडी बिल्डर नै भए पनि जसलाई देखेर युवतीहरु प्रभावित हुन्छन्। तैपनि उनलाई कुनै न कुनै कला थाहा छ, जसका कारण केटीहरु मन पराउँछन्। यही कारण आजको मितिमा उनका जम्मा ७ जना श्रीमती छन्, जो एउटै घरमा सँगै बस्छन्। उक्त व्यक्तिको नाम नट्टापोङ छब्लेम हो र उनको उमेर ३४ वर्ष हो। द सनको रिपोर्टका अनुसार, नट्टापोङ आफैले केटीहरू उनीसँग पागलपनमा परेको दाबी गर्छन्। उनी फ्लर्ट गर्न धेरै मन पराउनुहुन्छ र आफ्नो इश्कबाज सम्बन्ध आफ्ना पत्नीहरूबाट कहिल्यै लुकाउँदैनन्। यही कारण घरमा श्रीमतीको संख्या बढेको हो।

उनले आफ्ना सात श्रीमतीलाई विभिन्न ठाउँमा भेटे। उसले कसैलाई साथीहरू मार्फत भेट्यो, कसैलाई विवाह समारोहमा। उनले सामाजिक सञ्जालमार्फत पनि कतिलाई भेटेका छन्। पेशाले सेल्सम्यान नट्टापोङ थाइल्याण्डको नाखोम पथममा बस्छन्। उनका ७ श्रीमती र ९ सन्तान छन्। नट्टापोङका अनुसार महिलासँग फ्लर्ट गर्नु उनको जीवनको एउटा हिस्सा हो र उनले यसलाई लुकाउँदैनन्। उनमा केही यस्ता गुणहरू छन्, जसका कारण उनका पत्नीहरू एकअर्कासँग झगडा नगरी उहाँको प्रेममा पागल रहिरहन्छन्। उनले ठगी गर्न नसक्ने भएकोले सबै महिलाहरूलाई एक ठाउँमा ल्याएको छ र उनीहरूको जीवन राम्रोसँग चलिरहेको छ। आफ्नी श्रीमतीको प्रशंसा गर्दा यो व्यक्ति भन्छन्, ‘उनीहरुको पनि राम्रो व्यवहार छ र उनीहरु एक अर्कासँग राम्रोसँग कुरा गर्छन्। न कसैमा बाल्यशैली छ न त उनको नियन्त्रण बाहिर छ। उनीहरूले ती सबैलाई एकसाथ राख्न सक्छन् त्यसैले उनीहरूले यो गरेका छन् अन्यथा यो सजिलो काम होइन।

यति मात्र होइन, नट्टापोङले मानिसहरूलाई आफूले सम्हाल्न नसक्ने महसुस गरेसम्म त्यस्तो सम्बन्धमा नपर्न सल्लाह पनि दिन्छन्। सम्हाल्न नसक्नेले एउटै श्रीमतीसँग बस्नु पर्छ, नत्र अवस्था बिग्रन सक्छ। उनीहरूका बीचमा लडाइँ हुनेछ र त्यहाँ शान्ति हुनेछैन। यस्तो सम्बन्धमा नट्टापोङ पहिलो व्यक्ति हुन् भन्ने होइन। यसअघि इंग्ल्याण्डको महिलाको कथा भाइरल भएको थियो, जसमा उनका जम्मा ५ जना श्रीमान थिए। यद्यपि उनले उनीहरूलाई धोका दिए। जब उनका प्रेमीलाई यो सम्बन्धको बारेमा थाहा भयो, उनले उनीसँग ब्रेकअप गरे।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *