बीबीसीको वित्तचित्रलाई लिएर जेएनयुपछि जामियामा हंगामा, ४ विद्यार्थी पक्राउ

नयाँ दिल्ली: जेएनयु पछि जामिया विश्वविद्यालयमा पनि प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको बीबीसी वित्तचित्रको स्क्रीनिंगलाई लिएर हंगामा भएको छ। जामिया युनिभर्सिटीमा बीबीसी वित्तचित्र स्क्रिन गर्ने ४ जना विद्यार्थीलाई पक्राउ गरिएको छ। दिल्ली पुलिसले बुधबार भनेअनुसार चार विद्यार्थीहरूलाई बीबीसी वृत्तचित्रको स्क्रीनिंगमा जामिया मिलिया इस्लामिया विश्वविद्यालय बाहिर कथित रूपमा हंगामा मच्चाएको आरोपमा पक्राउ गरिएको छ। जामिया विश्वविद्यालयका चीफ प्रोक्टरको आदेशमा बीबीसी वित्तचित्रको स्क्रीनिङ अघि यो कारबाही गरिएको बताइएको छ। पुलिस स्रोतका अनुसार जामियाको सुरक्षा व्यवस्था कडा पारिएको छ। विश्वविद्यालय प्रशासनले विद्यार्थीहरूलाई बीबीसी वित्तचित्र नदेखाउन आग्रह गरेको थियो।

विश्वविद्यालय प्रशासनले विज्ञप्ति जारी गर्दै अनुमतिबिना क्याम्पसमा विद्यार्थी भेला वा कुनै पनि चलचित्र प्रदर्शन गर्न नपाइने जनाएको छ। विश्वविद्यालयले निहित स्वार्थ भएका व्यक्ति/सङ्गठनहरूलाई शान्तिपूर्ण शैक्षिक वातावरण बिगार्न नदिन सबै उपायहरू गरिरहेको छ। यस्तो गरेको पाइएमा आयोजकलाई कडा अनुशासनात्मक कारबाही गरिनेछ।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *