केकेवाईएस र कालीझोड़ा भेटरन्स विजयी

IMG_20221208_213759.jpg

भारतीय गोर्खा प्रजातान्त्रिक मोर्चा, कालीझोड़ा शाखाको तत्त्वावधानमा आयोजित गोपाल प्रधान स्मृति विनर ट्रफी अनि शहीद उत्तम प्रधान स्मृति रनर अप् ट्रफी ओपन नक्आउट फूटबल टुर्नामेण्टमा केकेवाईएस कारमतले रोमाञ्चक जीत हासिल गऱ्यो। कालीझोड़ा फूटबल मैदानमा बिहीवार भएको म्याचमा केकेवाईएस कारमतले प्रगतिशील लंकूलाई टाईब्रेकरमा ५-४-ले पराजित गऱ्यो। नियमित समयको खेलमा स्कोर १-१-को बराबरीमा रहेको थियो। नियमित समयमा केकेवाईएस-बाट रुपेश राई र प्रगतिशील लंकूबाट प्रणेश लेप्चाले गोल गरे। यसबाहेक भेटरन्स टुर्नामेण्टमा कालीझोड़ा भेटरन्सले फेथ फूटबल क्लबलाई ५-१-ले पराजित गऱ्यो। ओपन टुर्नामेण्टमा जम्मा २८ वटा टीमलाई स्थान दिइएको छ। दुईवटा सेमिफाइनल २७ र २८ दिसम्बरमा हुनेछ। यसरी नै फाइनल ३१ दिसम्बरमा खेलिनेछ। यस सेभेन ए साइड फूटबल टुर्नामेण्टमा च्याम्पियन हुने टीमलाई आकर्षक विनर ट्रफीको साथमा १ लाख रुपियाँको नगद पुरस्कार प्रदान गरिनेछ। यसरी नै रनरअप् हुने टीमलाई आकर्षक विनर ट्रफीको साथमा ५० हजार रुपियाँको नगद पुरस्कार प्रदान गरिनेछ। यसको साथमा एकाधिक आकर्षक व्यक्तिगत नगद पुरस्कार र ट्रफीहरू पनि रहनेछ।

Print Friendly, PDF & Email

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published.