मेस्सीको सबैभन्दा ठूलो फ्यान मिस बम बम, शरीरको विशेष अंगमा बनाइन् ट्याटु

00-Miss-Bom-Bom

कतारमा भइरहेको फिफा विश्वकप २०२२ अब नकआउट चरणमा प्रवेश गरेको छ। लियोनल मेस्सीको अर्जेन्टिना पनि उपाधिका लागि बलियो दाबी गर्दै क्वाटरफाइनलमा पुगेको छ। अर्जेन्टिनाले क्वाटरफाइनलमा नेदरल्यान्ड्सको सामना गर्नेछ। अर्जेन्टिनाका फ्यानहरु यो खेलको तयारी भन्दा पनि उत्साहित छन्। यस्तै एक महिला फ्यान मिस बम बम हुन्। मिस बम बामको पूरा नाम सुजी कोर्टेज हो। प्रोफेसनल मोडल मिस बम बम लियोनल मेस्सीको सबैभन्दा ठूलो फ्यान हुन्। कतारमा भइरहेको फिफा विश्वकपमा अर्जेन्टिनाको टोली च्याम्पियन बन्नेमा ३५ वर्षीया मिस बम बमले पूरा आशा राखेकी छिन्।

यससँगै मिस बम बमले मेस्सीको बारेमा पनि विशेष घोषणा गरेकी छिन्। उनले आफ्नो शरीरमा मेस्सीको सबैभन्दा ठूलो ट्याटु बनाउने बताएकी छिन्। उनले आफ्नो शरीरमा मेस्सीको सातवटा ट्याटु बनाइसकेकी छिन्। मिस बाम बामको अर्को ट्याटु मेस्सीको खुट्टामा रहेको ट्याटु जस्तै हुनेछ जसमा उनको जर्सी नम्बरसहित बलको तस्वीर समावेश हुनेछ। मिस बाम बाम ब्राजिलको सौन्दर्य प्रतियोगिता पनि भइसकेकी छिन् र मेस्सीको जर्सीसहितको तस्विर सामाजिक सञ्जालमा सेयर गर्छिन्। आफ्नो नयाँ ट्याटुको बारेमा कुरा गर्दै उनले मेस्सीका लागि आफ्नो शरीरमा जम्मा ७ वटा ट्याटु बनाएको बताइन्। ‘यसपछि म गिनिज वल्र्ड रेकर्डमा सामेल हुनेछु। मैले घनिष्ठ ट्याटू बनाउँदा धेरै मानिसहरू छक्क परेका थिए, तर अब उनीहरूले पनि बुझ्न थालेका छन् कि मैले ट्याटू किन गराएँ’, उनले भनिन्। रिपोर्टका अनुसार सुजी कोर्टेज मेस्सीको लतमा यतिसम्म पुगेकी छिन् कि उनले अर्जेन्टिनाका यी स्टार खेलाडीका धेरै सेक्सी तस्वीर सेयर गरिन्, तर मेस्सीले उनलाई ब्लक गरेका छन्।

Print Friendly, PDF & Email

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published.