वाह! मोमो(Wow! Momo)ले आफ्नो नयाँ अभियानको साथ वाह! पुजा (Wow! Puja) बनाउने योजना

photocollage_2022108161911304.jpg

कोलकता: अगोमणीको धुन धार्मिक धुनभन्दा केही माथि हो। यो घर आउनको निम्ति एउटा सॉफ्ट रिमाइण्डर हो, आफ्नो जड़ोलाई खोज अनि फेरि कनेक्ट गरा। शहरले भव्य उत्सवहरूको लागि आफूलाई तयार गर्छ। वाह! मोमोले एउटा अचम्मको अभियान प्रस्तुत गरेका छन्, जहाँ तिनीहरूले उत्सवका यी दिनहरू एक्लै बिताउनेहरूका लागि पुजालाई वाह! पुजा बनाउने छन्।

जसले उत्सवको दिनमा एक्लै बिताउँछ, यो निश्चित रूपले आफ्नो प्रियजनको घर फर्कि आउने भावना छ जो दुर्गा पूजालाई एउटा शानदार उत्सव बनाउँछ। वाह! मोमोले यस भावनाको आफ्नो अभियानको माध्यमद्वारा सुन्दरतालाई दर्शाउँछ। साम्प्रदायिक सद्भाव अनि सामाजिक भागीदारी धर्म अनि समुदायको पर्वाह नगरी केही यस्तो छ जसले दुर्गा पूजालाई एउटा अनौठो तिहार बनाई दिएको छ अनि यस अभियानको माध्यमले वाह! मोमो यस कारकमा प्रकाश पार्दछ। किनकि यो सेना शहरको छेउछाउको मानिसहरूलाई खुशी राख्नको निम्ति आफ्नो समय लिन्छ।
श्री मुरलीकृष्णन, सीएमओ र सह-संस्थापक वाह! मोमोले भने, “मोर वाह एवरी डेको ब्रान्ड क्रेडोसित टासिएर हामीले उत्सव र मानव बन्धनको शाश्वत प्रतीकसँग विवाह गर्दै ब्रान्डको मानवीय अंशलाई सरल तरिकाले किनेका छौं। त्यो हो पुजो, त्यो अभियानले टेबुलमा ल्याउँछ। !”
वाह! परिवार वर्ष २००८ मा आफ्नो स्थापनापछिदेखि नै भारतमा सबैभन्दा मनपर्ने क्यूएसआर श्रृंखला ब्राण्डमा एक बनेको छ। हालैमा वाह-को साथ पनि आएको छौ! चीन र वाह! चिकन, यो पनि आफ्नो अनौठो स्वाद अनि दामको कारण प्रत्येक उत्सवको एक अभिन्न अंग बनेको छ।

Print Friendly, PDF & Email

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published.