मुख्यमन्त्री नितिश कुमारमाथि अमित शाहले कडा हमला

00-Amit-Shah-Central-Home-Minister-Purnea

पूर्णिया: केन्द्रीय गृहमन्त्री अमित शाहले बिहारको पूर्णियामा आफ्नो जुलसमा मुख्यमन्त्री नितिश कुमारलाई कडा हमला गरे। उनले भने, ‘भाजपालाई धोका दिएर नितिश स्वार्थका लागि लालुको काखमा बसे। मेरो भ्रमणले लालु यादव र नितिश कुमारको पेट दुखेको छl’ उनले लालु प्रसाद यादवलाई चेतावनी दिँदै भने, ‘लालुजी, तपाईंले आफ्नो ख्याल राख्नुहुनेछ, नितिश बाबु भोलि तपाईंलाई छोडेर कांग्रेसको काखमा बस्नेछन्l’ बिहारका मुख्यमन्त्रीमाथि हमला गर्दै अमित शाहले नितिश कुमारले सबैलाई धोका दिएको बताए। ‘प्रख्यात समाजवादी फर्नान्डिसलाई धोका दिए। जर्जको स्वास्थ्य बिग्रँदै गएपछि उनलाई हटाएर समता पार्टीको राष्ट्रिय अध्यक्ष बने। त्यसपछि उनले लालुजीलाई धोका दिए’, उनले भने। अमित शाहले लालु यादवलाई सल्लाह पनि दिए। अमित शाहले नितिश कुमारलाई चारा घोटालाको बारेमा धेरै कुरा गरेको बताउँदै भने, ‘अब के भन्ने? चारो घोटाला गर्नेहरु तपाईका मन्त्री बनेका छन्। ‘म यहाँ झगडा गर्न आएको हुँ भन्छन्। म यहाँ कसैसँग झगडा गर्न आएको होइन। झगडा गराउनमा लालु आफैँ पर्याप्त छन्। मोदीजीको शासनमा कसैले डराउनु पर्दैन’, उनले भनेl

Print Friendly, PDF & Email

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published.