मुख्यमन्त्रीको राज्यवासीहरुप्रति जन्माष्टमीको हार्दिक बधाई एवं शुभकामना

IMG_20220708_234950.jpg

गान्तोक: जन्माष्टमीको शुभ अवसरमा सिक्किमका मुख्यमन्त्री प्रेमसिंह तामाङले राज्यवासीहरुप्रति हार्दिक बधाई एवं शुभकामना व्यक्त गरेका छन्।

मुख्यमन्त्रीले आफ्नो सन्देशमा भनेका छन्, भगवान कृष्णको जन्म र जीवनले भारतीय संस्कृति, दर्शन र जीवनका मूल्यहरूमा गहिरो मुक्ति प्रभाव पारेको छ। उनका शिक्षाले धेरैलाई इमानदारी र निष्ठाका साथ आफ्नो कर्तव्य पूरा गर्न प्रेरित र मार्गदर्शन गरेको छ।

उनले भनेका छन्, हामी सबै भगवान श्रीकृष्णले देखाउनुभएको सद्गुण र धर्मको मार्गमा लागौं र निस्वार्थ भावले समाजको सेवा गरौं। भगवान श्री कृष्णको आशीर्वादले हाम्रो राज्यमा शान्ति, सद्भाव र प्रचुरता ल्याओस् र इमानदारीका साथ हाम्रा कर्तव्यहरू पूरा गर्न प्रेरित गरून्।

Print Friendly, PDF & Email

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published.