बीआरएमजीएसयुद्वारा रेलवे गोदामहरूमा ७५औं स्वतन्त्रता दिवस पालन

0-aIMG-20220816-WA0152

कोलकाता: भारतीय रेलवे गुड्स वेयरहाउस वर्कर्स युनियन (बीआरएमजीएसयु) ले भारतभरका भारतीय रेलवेका २२०० प्रमुख गोदामहरूमा भारतको वर्षको ७५औं स्वतन्त्रता दिवस मनायो। यस अवसरमा प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको ‘हर घर तिरंगा’ नारालाई कार्यान्वयन गर्दै भारतीय रेलवेका विभिन्न गोदामहरूमा स्वतन्त्रता दिवस मनाइयो। इण्डियन रेलवे गुड्स वेयरहाउस वर्कर्स युनियन (बीआरएमजीएसयु) का क्षेत्रीय र डिभिजनल नेताहरूले पश्चिम बङ्गालको खड़गपुर, नैहाटी, दनकुनी, झारखण्डको राँची, बोकारो, ओडिशाको भुवनेश्वर, कटक, असमको बारपेटा र अन्य धेरैमा राष्ट्रिय झण्डा फहराए। प्रत्येक गोदाम कार्यकर्तालाई राष्ट्रिय झण्डा। बीआरएमजीएसयुले भारत सरकारको ७५औं स्वतन्त्रता दिवसको अवसरमा ‘आजादी का अमृत महोत्सव’को सन्देश देशभर फैलाउन अथक प्रयास गरिरहेको छ।

Print Friendly, PDF & Email

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published.