बलिउडका चर्चित खलनायक डेनीकी पत्नी शाही परिवारकी हुन्

Dany

मुम्बई: बलिउडका चर्चित खलनायक डेनीकी पत्नी जो भुटानको शाही परिवारसँग सम्बन्धित छन्l डेनी डेन्जोङ्पा घटक, अग्निपथ, खुदा गवाह, क्रान्तिवीर र सनम बेवफा जस्ता फिल्महरूमा खलनायकको भूमिका खेल्नका लागि परिचित छन्। सन् १९७१ र २००३ को बीचमा उनले १९० भन्दा बढी चलचित्रमा अभिनय गरे। उनको फिल्मी करियर चार दशकभन्दा लामो थियो।

७४ वर्षीय डेनी डेन्जोङ्पा चर्चित अभिनेता हुन्। उनको पर्सनल लाइफको बारेमा फ्यानहरुलाई धेरै थाहा छैन। उनकी पत्नी को हुन् र उनी कस्तो देखिन्छिन्, कसैलाई थाहा छैन। डेनी डेन्जोङ्गप्पाले १९९० मा सिक्किमको शाही परिवारका सदस्य गावा डेन्जोङ्पासँग विवाह गरेका हुन्। उनी धेरै प्यारो र सुन्दर देखिन्छिन्। विवाहअघि दुवैले लामो समय एकअर्कालाई डेट गरेका थिए। गावा डेन्जोङ्पा र डेनी डेन्जोङ्पाका दुई सन्तान छन्। उनका छोराछोरी एक छोरा छन्। डेनी डेन्जोङ्पा खलनायकको रूपमा आफ्नो समयमा धेरै प्रसिद्ध भए। उनले अधिकांश चलचित्रमा खलनायकको भूमिका निर्वाह गरेका छन्। उनका फ्यानहरुको नजरमा उनी सबैभन्दा खतरनाक खलनायक बने। डेनी डेन्जोङ्पा पछिल्लो पटक २०१९ बलिउड फिल्म मणिकर्णिकामा देखिएका थिए। उनी छिट्टै चलचित्र ‘उचाई’ मा देखिदैछन्। यो चलचित्र अहिले निर्माणमा छ।

Print Friendly, PDF & Email

About Author

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *