पूर्व तृणमूल कङ्ग्रेस नेता बैसाखी ब्यानर्जीले पार्थमाथि खुलासा

IMG-20220805-WA0218.jpg

कोलकता: पूर्व तृणमूल कङ्ग्रेस नेता बैसाखी ब्यानर्जीले एसएससी घोटाला मामिलामा पश्चिम बंगालका पूर्व शिक्षा मन्त्री पार्थ चटर्जीको बारेमा धेरै खुलासा गरेका छन्। पार्थ चटर्जीले आफूमाथि कसैलाई पनि विश्वास नगर्ने। प्रत्येक पोस्ट बिक्री गरिरहेको पनि बताए । पार्थको अनुग्रहका कारण विद्यालयमा पढाउन नसक्नेले विश्वविद्यालयमा पढाउन थाले।
तृणमूलकी पूर्व नेता वैशाखी ब्यानर्जीले पूर्व शिक्षामन्त्री पार्थ चटर्जीमाथि गम्भीर आरोप लगाउँदै भनिन्, ‘यहाँ भ्रष्टाचार छ भनी तिनले (पार्थ चटर्जी) मलाई राजनीतिमा ल्याए, तिमीजस्तो राम्रो परिवारबाट कोही आउँछन् भने त्यो दुःखको कुरा हो। राजनीतिमा पैसाका लागि होइन जोशका लागि आउने हो। जब मैले काम गर्न थालें, मैले देखेँ कि हामी शिक्षक नेता भन्दा कम तर शैक्षिक माफिया बनेका छौं। हरेक पद बिकिरहेको थियो, कतिपय राजनेताको जीवनशैली बदलिँदै थियो, बिस्लेरी पानीले मुख धुने गर्थे।

Print Friendly, PDF & Email

Advertisement

MORE STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published.